Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 2 év komoly kapcsolat után gáz hogy nem tart családtagnak?

Figyelt kérdés
2 éve van egy komoly kapcsolatom. Én 18, Ő 23 éves. Szerinte én nem tartozom a családjához,ill. a szüleim sem családtagok a számára, mivel csak "általam ismeri őket".. Azt mondja, van a családja, és vagyok én,a barátnője... Szerintetek ez természetes? Anyukámnak most lesz a diplomaosztója ( igen, most diplomázott csak le, de a lényeg nem ez), és meghívtuk a barátomat, aki nem jön el, mondván ott úgyis csak tömeg van, meghát ő se hívja meg az én szüleimet.Szóval inkább hazamegy ( egy városban élünk, de a szülei vidéken élnek, haza szokott menni minden 2. hétvégén, elvben.Gyakorlatban többször is...Bár most 2 hétvégét "kell" fennlennie mert a barátaival találkozik, és pont a 3. hétvégén lenne a diplomaosztó) és Ő azt mondta, emiatt nem lesz még egy hétvégét fenn, szóval hazamegy...Szerintetek ez normális viselkedés?
2010. jún. 11. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
aha
2010. jún. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Nem. A pasid egy b*nkó akárcsak az enyém:/

De ez a családosdi. Majd ha elvesz, akkor te leszel a családja.

18/L

2010. jún. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

sztem ez nem gáz...2 év mondjuk nem kis idő..

de sztem nem durva a viselkedése:O

2010. jún. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

Ha meghívták a szüleid, kutya kötelessége lenne elmenni. Elvégre egy meghívást visszautasítani bunkóság (főleg, hogy a jelenlegi anyósjelölt a meghívó). És anyukád ezzel azt példázta, hogy ő családtagnak tekinti a barátodat.

Nem tudom, de nekem eddig minden barátom családjával nagyon jó volt a kapcsolatom, mindenhol szívesen láttak, már- már családtagnak számítottam, és viszont. Szóval nem tudom, ez furcsa nagyon...

2010. jún. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ja, 19/L
2010. jún. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ha mondjuk pár hete,max 2-3 hónapja járnátok akkor megérteném..de 2 év után??
2010. jún. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ehhez az egészhez hozzátartozik az is, hogy a szülei enyhén szólva is konzervatívak, főleg Anyukája... Kb egy évben jó ha kétszer lemehetek hozzájuk vidékre, 1 éjszakára, s a barátom itteni lakására is akkor szoktam menni, ha a testvére nincs otthon, ritkán megyek csak úgy át, hogy ott van a bátyja... És Anyukája - állítólag nem velem van a baja - de mindig mindenbe beleszól, ha a barátaival találkozik a pasim az nem baj, de ha én is ott vagyok velük, az már baj...Mindig a tanulással jön, holott az én átlagom is 4.5, barátomé is az, pedig ő már egyetemista, s 2 éve járunk, mégse volt a tanulással eddig gond. Most bátjya fog elutazni, erre az anyukája kitalálta, hogy feljön pestre, nehogy mi találkozzunk...Meg régen egyszer nálunk ebédelt barátom, s anyukája elsírta magát (!!) azért mert nálunk evett, és nem a lakásán egyedül.... Szóval valamennyire a szülei miatt is lehet, de ez akkor sem normális..A találkozásaink 50%ában titokban vagyok vele, letagad...
2010. jún. 11. 14:38
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem nem így kellene hozzá állnia a dolgokhoz!

Ha komolyan gondolja veled ezt a kapcsolatot, akkor előbb utóbb úgy is egy család lesztek.

Akár tetszik neki, akár nem.És a szüleidet is a családjának kell tekintenie majd!

2010. jún. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát..nem egy családcentrikus ember.Majd ha el akar venni,mondj nemet...hidd el,1 év alatt meglátszik,ha valakit nem érdekel a család...hát még kettő?f/16
2010. jún. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

hát huh...én ezen nagyon kiakadnék...én 3 éve vagyok együtt a párommal...nem azt mondom, hogy "családtag" vagyok, de azért tudják, hogy létezem, szeretnek a szülei...esküvő, keresztelő...ballagás...azért egy olyan dolog ahol ott vagyunk mindketten, hiszen egy pár vagyunk nem is kis ideje...én meg is sértődnék ha pl. egy ilyen alkalomra nem hívnának el :-S nem hogy ne menjek el!!!

Szerintem ez elég nem szép...én megfontolnám, hogy van-e értelme a kapcsolatunknak, bár Te tudod, neked ezek a dolgok mennyire fontosak. Nekem nem mondom, hogy három, de másfél éve van olyan fontos a Párom mint a családom, és ezzel ő is igy van. Ha nem így lenne, nem rabolnám az idejét...

2o-L

2010. jún. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!