Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 2 év komoly kapcsolat után gáz hogy nem tart családtagnak?

Figyelt kérdés
2 éve van egy komoly kapcsolatom. Én 18, Ő 23 éves. Szerinte én nem tartozom a családjához,ill. a szüleim sem családtagok a számára, mivel csak "általam ismeri őket".. Azt mondja, van a családja, és vagyok én,a barátnője... Szerintetek ez természetes? Anyukámnak most lesz a diplomaosztója ( igen, most diplomázott csak le, de a lényeg nem ez), és meghívtuk a barátomat, aki nem jön el, mondván ott úgyis csak tömeg van, meghát ő se hívja meg az én szüleimet.Szóval inkább hazamegy ( egy városban élünk, de a szülei vidéken élnek, haza szokott menni minden 2. hétvégén, elvben.Gyakorlatban többször is...Bár most 2 hétvégét "kell" fennlennie mert a barátaival találkozik, és pont a 3. hétvégén lenne a diplomaosztó) és Ő azt mondta, emiatt nem lesz még egy hétvégét fenn, szóval hazamegy...Szerintetek ez normális viselkedés?
2010. jún. 11. 14:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló a helyzet, csak épp édesanyám nem tartja Őt családtagnak, mondván semmi köze hozzá. Ha a kedvesem van ott nálunk, akkor egyértelműen láttatja, hogy nem örül neki, meg kb kiebrudalja, amikor szte már késő van.. ha meg én vagyok náluk, hisztizik, hogy már nem vagyok otthon, és miaz, h "csak aludni járok haza", stb.. Mindezt úgy, hogy a barátom családja engem teljesen el- és befogad. Barátomnak ez persze iszonyatosan fáj, és jogosan, de anyumat meg nem lehet meggyőzni, hogy ugyan legyen már egy kicsit elfogadóbb/kedvesebb/közvetlenebb, sőt még magyarázata is van rá, hogy tudniillik nem ismeri eléggé a kedvesemet. De ha meg megpróbálunk vmi közöset összeszervezni, hogy kvázi ismerje meg, akkor egyből ugrik és hisztizik, hogy hát nem értem, hogy őt ez nem érdekli..?!

És ezt játsszuk 2 éve....

Szal, ha nem is teljesen a te szituációdat élem meg, kedves kérdező, de együtt érzek, és - szar.

2010. jún. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, sajnos egyik oldal sem fényes ilyen helyzetben, mert abból a szempontból Barátomat megértem, hogy ilyen anya mellett nehéz, csak sokszor úgy érzem, nem tesz meg minden tőle telhetőt. Például, én nem tartom jónak, hogy titkolózunk, szerintem tudnia kellene róla, különben mitől változna meg, ha ő úgy tudja, a kicsi fia mindent megtesz amit ő mond?...
2010. jún. 12. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!