Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez megcsalásnak számítana?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számítana?

Figyelt kérdés

A suliban megismerkedtem egy csajjal, aztmondta, hogy nagyon bejövök neki. Azt mondta, hogy ő tud róla, h van bnőm, de ő így is benne lenne abban, hogy lefeküdjön velem. Én megfektetni nem akarom, de azért én sem vagyok fából, és ha ő benne lenne szívesen les*opatnám valahol.


Ez megcsalásnak számítana a bnőmmel szemben?


2010. jún. 11. 14:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
2010. jún. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%
16:00 Ugyanígy vagyok, nem a puruttyáról van szó. Sok 15-16 éves kis szarcsimbók azt hiszi, hogy rohadt menő, ha bele meri mondani minden kiscsajnak a képébe, hogy "sunáználak gépzsírral". Nekem ez bántja a csőröm. Nem kevés ilyen van, és, mint a kérdező, fel is teszi kérdésnek, mintha normális embernek nem lenne erkölcsi dilemma, maga a gondolat sem.
2010. jún. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
73%
Igen,ez az.De te még annyit se érsz,mint a szóban forgó ribi(: f/16
2010. jún. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%

Legközelebb azt fogod kérdezni, hogy megcsalás-e, ha gyereket szül neked?


Nagyon sajnálom a barátnőd...

2010. jún. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én leszopatnám, megdugnám, aztán elfelejteném :D
2010. jún. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hogy a francba ne számítana.
2010. jún. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nos,a moderátorok kitörölték a kommentjeimet,ezért leírom még egyszer a véleményemet.Szóval,szerintem Te két fillért nem érsz emberileg/lelkileg,ha ilyeneken gondolkodsz,a kis csaj meg csak arra való,amire felajánlotta magát.Ez a véleményem.
2010. jún. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!