Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Joggal esik ez rosszul nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joggal esik ez rosszul nekem, vagy nem kéne ezen pörögnöm?

Figyelt kérdés

A barátnőm állandóan hasonlítgat a tévében szereplő férfiakhoz (színészek, focisták, közszereplők). Olyanokat mond néha, hogy "ezek a pasik, olyan szexik", "gyűrném néhánnyal a lepedőt"... Jó még az elején ritkán mondott ilyeneket, meg nem is vettem komolyan a dolgot, de mostanra majdhogynem mindennaposá vált ez a jelenség itt nálunk. A legdurvább a tegnap este volt. Ivott a barátnőivel. Ritkán alkoholizál, de olyankor nagyon... Annyira ez nem tetszett, de próbáltam türelmes lenni, viszont valahogy szóba hozta azt, hogy "Te nem vagy olyan jóképű, jóval helyesebb pasikat is megkaphatnék, mint amilyen te vagy." Ezen nagyon megsértődtem, és mondtam neki, "Akkor keress mást, ha ennyire nem jövök be." Majd átvonultam a másik a szobába. Még ott mondott egy-két dolgot, de akkor azok már nem érdekeltek. Reggel már tepert, de eljöttem inkább itthonról. Sok kedvem nincs vele még most sem beszélni...


L23, F25


2018. ápr. 1. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"Te nem vagy olyan jóképű, jóval helyesebb pasikat is megkaphatnék, mint amilyen te vagy."

Itt kellett volna kiphaszni. Mekkora egy szemét barátnőd van, te jó ég... Nehogy eltűrj ilyeneket.

2018. ápr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Üljetek le megbeszélni és ne söpörjétek a szőnyeg alá az ilyet.
2018. ápr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Nő vagyok, nem értem, hogy ilyen megnyilvánulások után hogy tudsz még vele lenni.


"Te nem vagy olyan jóképű, jóval helyesebb pasikat is megkaphatnék, mint amilyen te vagy."


Erre biztos nem azt mondtam volna, hogy "Akkor keress mást, ha nem jövök be.", hanem pl. azt, hogy:


Nem tudom, hogy milyet fogsz találni, de kezdhetsz keresni, mert belőled már végleg kiábrándultam.


(Amúgy sok szerencsét ahhoz, hogy a következő barátnődnek nagyobb legyen az EQ-ja a mellbőségénél, meg hogy legyen annyi önbecsülésed, hogy nem tűrsz el ilyen viselkedést egy embertől, aki - elvileg - szeret téged.)

2018. ápr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
Ilyet olyannak mondtam,akit papucsnak láttam.
2018. ápr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is rosszul esne ha folyton máshoz hasonlítana és mást kívánna szexuálisan. Nem tudom miért vagy még vele? Ha szeretek valakit nem mondom azt a füle hallatára hogy ezzel meg azzal gyűrném a lepedőt. Menjen akkor d*gjon akikkel csak akar.
2018. ápr. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

kérdező, amúgy a saját testképed szubjektív megítélése szerinted változott, amióta a párod más férfiakkal hasonlít téged össze?


milyennek látod te saját magadat, ha tükörbe nézel, mennyire vagy elégedett a külső adottságaiddal, vonzerőddel, fizikai állapotoddal?

2018. ápr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Hú, elég tapintatlan és bunkó a barátnőd. Sem nőtől, sem férfitól nem oké ez a hozzáállás.
2018. ápr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

Persze, hogy joggal esik rosszul. Ilyen megnyilvánulásoknak nincs helye egy normális kapcsolatban. Ez totális megalázás, pláne az a tegnapi kijelentése. Nem értem mit keresel még mellette...

De amúgy mondtad már neki, hogy mellőzze ezeket a beszólásokat? Vagy mindent csak csendben tűrsz?

2018. ápr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha van egy kis önbecsülésed, akkor azonnal kidobod. Ilyet semmilyen körülmények között sem mondunk a párunknak.
2018. ápr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hmm...ahogy látom ez a csaj nem tisztel téged és egy kapcsolatban a tisztelet hiánya koránt sem elhanyagolható. Mondjuk ha viccbol mondja, néha a volt kapcsolatomban mikor felakartuk idegesíteni a másikat kvázi viccelődtünk, akkor ment ilyen “nezd ezt a csajt aztabetyaaaaar micsoda idomok” persze kaján vigyorral, hogy lássa, érzékelje a dolgot, ő vissza ugyanígy, mondjuk így azért elmegy néha....

De, hogy állandóan és komolyan-komolyba nyomatja ezt neked, ez eléggé gyér, én a te helyedben a hangsebesség kétszeresével lépnék le a csajtól, legyen akármilyen jó nő...hol hagynám, hogy ilyenekkel sértegessen.

2018. ápr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!