Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálok rosszul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul, hogy nem vagyok elég neki?

Figyelt kérdés
Mindenhova elvisz a barátom, meg sokat törődik velem,mindent megtesz értem mégis más lányokkal flörtöl. Egyszer megujjazott egy lányt ami ki is derült, azóta megint írogat egy másiknak, annak írta is, hogy nem csalna meg engem újra, napokkal később pedig már "jó lenne talizni", meg a "másik lánynál legalább el tudtam érni,hogy küldjön képet". Nem értem most tényleg megint komolyan gondolja vagy csak vicc. Egyedül az vigasztal, hogy a lány Szlovákiában lakik.
2018. márc. 24. 18:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Őszintén...ezek után miért vagy vele? :/ másik lányt ujjaz? Ha kiderülne ilyen a barátomról, nem rendeznék cirkuszt, semmit. Egy nap visszahordanám a cuccait amik nálam vannak és lezártnak tekinteném az ügyet.
2018. márc. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Megujjazta?? 😀 😱 😂 😂 😂

Te meg elhitted?? Hány éves vagy? 12?

A csaj meg leszívta a pasid fékolaját!

2018. márc. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem már annyiszor megcsalt, hogy meg sem tudna számolni. Láthatóan a csajok is nyomulnak rá, ő meg nem hagyja ki.
2018. márc. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Azert csinalja ezt mert ugyis hulye vagy es hagyod magad megalazni. Tehat fix, megalazhato punci, aki ha lekopik is marad = tokeletes ajanlat az ilyen patkanyoknak.
2018. márc. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Húúú. Minek vagytok még együtt? Ne légy már ilyen naív!
2018. márc. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
XDDDDDDDDDDDDDD
2018. márc. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez a megujjazta, ez valószínűleg az igazságnak csak a negyede.

A pasid olyan típus, akinek egy pina nem elég, kell neki a változatosság.

Én nem maradnék vele, de helyetted nem dönthetek.Nekem gusztustalan amikor valaki Számomra nem vonzó és idegen pinák után akar engem is ölelni, csókolni.

2018. márc. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Na bumm, előtted is ujjazott már meg más nőket. Mit vagy kiakadva, hogy még egyel megtette?
2018. márc. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül csinálsz rosszat, szerintem ez nem fog változni, jobban jársz, ha olyat keresel, aki nem más lányok után ácsingózik.
2018. márc. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a lény Szlovákiában lakik, ezer más meg itt a közelben, a pasid meg láthatóan mindegyiket (téged is) két lábon járó p_nának tekint.

Kicsit éretlen egy párkapcsolathoz, nehogy már magadat hibáztasd!!!!!

Nem szeret igazán, ennyi.

2018. márc. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!