Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy nem találok egy normális lányt? Vagy ha igen akkor elcseszek mindent?

Figyelt kérdés

Nem vagyok ronda, páran azt is mondják hogy egész jóképű vagyok és nem vagyok egy bunkó paraszt menőzős barom.

Sajnos az önkritikám elég magas ezért az önbizalmam elég kicsi.

Az utolsó barátnőm 8. ban volt és azóta valahogy nem jönnek össze a dolgok.Idén 2 csaj hajtott rám de mindegyiknél elcsesztem valamit.(pl.: nem hittem el hogy tényleg tetszek neki vagy a másodiknál túl sokáig vártam.)

Hogyan kerülhetném el ezeket a bakikat?És hogyan szerezhetnék egy normális barátnőt?(normálison azt értem hogy nem ilyen plazacicával szeretnék járni.)

16/F

kérlek adjatok tippeket!


2010. jún. 11. 15:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
49%
légy nagyon omlósz
2010. jún. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
olvasd el a kulcs a nőkhöz című könyvet
2010. jún. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ezen jót röhögtem de pls. normális válaszokat :D:D:D
2010. jún. 11. 15:23
 4/23 anonim ***** válasza:
75%
Önbizalom-növelés fontos dolog. Ha valaki nyit feléd, akkor ne zárkózz el. Ha meg nem hiszed el, hogy tényleg tetszel neki, gondolj bele abba, hogy ő csak magával szúr ki, ha nem tetszel neki, és úgyis össze akar jönni veled. Amúgy meg 16 évesen még elég fiatal vagy ezen agyalni...
2010. jún. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
nekem nem nők kellenek hanem lányok mivel 16 vagyok ;)
2010. jún. 11. 15:24
 6/23 anonim ***** válasza:
17 évesen olvastam el , szerintem hatásos
2010. jún. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Tudom hogy fiatal vagyok de nem azon agyalok hogy most ezzel a lánnyal évekig járnék de most már hiányzik valaki szeretete aki ott van melletted és tudod hogy neki is jó meg neked is ...(elég nyálas.. :))
2010. jún. 11. 15:26
 8/23 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha mondták, hogy jóképű vagy, akkor azt biztos nem azért mondták mert nem akartak megbántani.

A másik dologról meg annyit, hogy próbálj megbízni a lányokban. Hiszen egy párkapcsolatot a kölcsönös bizalomra lehet felépíteni :)

2010. jún. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Szerintem először csak barátkozz, aztán egyszer csak átalakul szerelemmé... ;)
2010. jún. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Huh. hát így, hogy nemigazán ismerlek, nem igazán tudok segíteni :D

de legyél kedves a csajokkal, és hidd el akkor menni fog a dolog ;)

főleg ha nem ilyen kis plázapiccsekre hajtasz =)

jaa.és amúgy sztem tök cuki ha valaki olyan kis visszahúzódó pasi:)

14/L.

2010. jún. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!