Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy nem találok egy normális lányt? Vagy ha igen akkor elcseszek mindent?

Figyelt kérdés

Nem vagyok ronda, páran azt is mondják hogy egész jóképű vagyok és nem vagyok egy bunkó paraszt menőzős barom.

Sajnos az önkritikám elég magas ezért az önbizalmam elég kicsi.

Az utolsó barátnőm 8. ban volt és azóta valahogy nem jönnek össze a dolgok.Idén 2 csaj hajtott rám de mindegyiknél elcsesztem valamit.(pl.: nem hittem el hogy tényleg tetszek neki vagy a másodiknál túl sokáig vártam.)

Hogyan kerülhetném el ezeket a bakikat?És hogyan szerezhetnék egy normális barátnőt?(normálison azt értem hogy nem ilyen plazacicával szeretnék járni.)

16/F

kérlek adjatok tippeket!


2010. jún. 11. 15:20
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Akkor nagyon cuki vagyok ;) :D

Mikor lánnyal beszélek és még nem ismerem akkor vele nem tudok úgy beszélni mint a haverokkal.

Haverok előtt meg én vagyok a nagy-dumás...Miért van ez? :(

baráti körben jó poénokat mondok mikor egy csajjal beszélek akkor meg minden poénomat szarnak érzem.

2010. jún. 11. 16:20
 12/23 anonim ***** válasza:

ááááááá dettó ugyan ilyen vagyok :| xD

folyton ezvan :D

már egy éve nincs pasim :/ pedig néha azért hiányzik, hogy valakihez odabujjak :/

meg kb 2 havonta más pasi hajt de vhogy mindig elbaszom és kb már mind megutáltak merthogy ez "mekkora egy flegma pics" meg hogy "csak egy kis kva" <- ez a kedvencem -.-

és kb még egyolyan kapcsolatom nemvolt amit ne basztam volna el :D

15/l

2010. jún. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

15:32-es vagyok :)

hát én is totálisan így vagyok :D

ha valami helyes csávó leszólít, csak habogok össze-vissza, viszont baráti körben be nem áll a szám :$

hát mondjuk akkor nincs ilyen gondom ha msnezek, mert ott is tök közvetlen tudok lenni. :D

de azon nagyon dolgoznom kéne, hogy ha leszólítanak ki tudjak nyögni 3 értelmes mondatot, mert mostanában egyre többet fordul elő ilyen eset :)

2010. jún. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Tipp: a nőknek bunkó menőzős parasztok kellenek


amíg ezt nem képesek a mai "férfiak" realizálni addig semmi esély

2010. jún. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Ez komoly így van?

Ha ez az ára akkor se leszek egy paraszt. :)

2010. jún. 11. 18:27
 16/23 A kérdező kommentje:

17:14 és 17:16-os tól kérdezném hogy ők is így vannak e ezzel?

Hogy a menőzős parasztok jönnek be nektek?

2010. jún. 11. 18:28
 17/23 anonim ***** válasza:
Párom ugyanígy volt, 21 évesen talált meg engem, ős is elcseszett mindent, nem volt csaja. Nagyon szeretjük 1mást, szivküldi.hu-n találtuk meg 1mást. Írt nekem, visszaírtam, és 1 éve vunk 1ütt. Ne halasztgass semmit, a 2. randin csók, a többit a lányra hagyd. Kitartás, nők ezrei vágynak ilyenre, mint rád!!! Ez tuti igaz. Az én álompasim is ilyen19/L !!!
2010. jún. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nem az az álmuk. Igen sok nő van akinek az kell h leszarják, én nem ilyen vok, nem tudom mi a jó benne. Talán azért mert akkor tisztelik a pasit, ha le.... Na mind1, találj olyat akinek ez kell, hidd el h van, a többség ilyen!
2010. jún. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

17:16-os vagyok.

és k*rvára idegesítenek ezek a menőzős f*szok.. herótom van attól, mikor ezek az "énvagyokaleggjobbcsávó" féle pasik leszólítanak..

én inkább maradok a szerényebb fiúknál:)

2010. jún. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

hát a parasztflegma pasikat utálom de az tény, hogy mindig az kell akit nem kaphatok meg :/


17:14-es

2010. jún. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!