Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez lehet akár egy bántalmazó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet akár egy bántalmazó kapcsolat előjele, ha egy férfi féltékeny alkat?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 2. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen
2018. ápr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

Akár... De akár bármi lehet.


Nagyapám is féltékeny alkat, de sosem bántotta nagymamám, sőt erőn felül termtett meg neki dolgokat. Szóval "akár" bármit jelenthet.


Primitívéknél erőszak, normáliséknál nem.

2018. ápr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez alapján ezt még nem lehet eldönteni. Mikben nyilvánul meg a féltékenysége? Egyébb erre utaló jel? Pusztán fékltékenység miatt látatlanba ráhúzni valakire egy ennyire erős vádat felelőtlenség.
2018. ápr. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a féltékenység önmagában még nem. Akkor viszont szinte biztos, hogy bántalmazásra hajlamos alkatról van szó, ha ELLENŐRIZGET, kontrollálni akar, be akarja osztani az idődet, sőt, el akar számoltatni arról, hogy mikor mit csináltál.
2018. ápr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

attól függ te pl ki vagy?

Egy betolakodó aki udvarol az asszonykának? Akkor ne csodálkozz és örülj ha csak lekoptatnak!


Nem kell játszani a megmentőt öreg, főleg ha senki sem kíváncsi rád, ha pl az én feleségemre hajtanál rá én sem örülnék neki és alapból egy patkány pozícióban startolnál nálam! Igen féltékeny lennék ha valami féreg rámenne a feleségemre......mondjuk a feleségem lekoptatná az biztos! Az ilyen házasságtörő férgek a legrosszabbak!

2018. ápr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mire féltékeny és ezt hogy kezeli.

Ha arra féltékeny hogy a barátnője a frissen megismert munkatárssal kávézgat meg kocsikázik órákat és ezért mond le randikat, akkor csak nem hülye.

Ha arra is hogy egyszer beültek egy kávéra mert úgy alakult hogy várni kellett az ügyfélre, de nem hisztériázik hanem leül a párjával hogy beszéljenek róla, tisztázzák hogy még mindig őt szereti a lány és nem akar semmit a másiktól és ezzel megnyugszik, akkor sem, csak bizonytalan.

Ha emiatt a csaj soha többet nem maradhat kettesben férfival, fel kell mondania a melóhelyén, és még az apját se látogathatja meg díszkíséret nélkül mert egy ilyen l*tyó mindenre képes, akkor igen, ideje menekülni amíg még van kulcsod az ajtódhoz.

2018. ápr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

4-esnek van igaza:

"ELLENŐRIZGET, kontrollálni akar, be akarja osztani az idődet, sőt, el akar számoltatni arról, hogy mikor mit csináltál"

Ilyen kapcsolatban élek sajnos érzelmi bántalmazottként,2 gyerekkel.Még kamerát is szerelt az udvarra,és a házba is akart,beszerelte,leszedtem,majd ez megismétlődött még 3x.

Minden lekorlátoz,önálló gondolatom nem lehet,még arra is féltékeny.Semmit se csinálhatok,csak amit muszáj,de azt kötelező,viszont neki semmi sem kötelező,bármit,bármikor megtehet.Neki szerinte nincsenek hibái,makulátlan,és baromi büszke magára,mikor lealáz,és be korlátoz,olyankor van csak csend itthon.

Mi voltunk terapeutánál,akit kilóra megvett a lehengerlő nyájaskodásával,meg a jaj,nem is értem,miért vagyok itt kisgyerekes modorával.Utána a terapeutát lehülyézte,kiröhögte.Álszent,fondorlatos,bosszúszomjas,agresszív,3éves szintjén rekedt,önző ffej.

A legszebb,hogy SOHA nem adtam okot féltékenykedésre,ő viszont még az orrom előtt is hülyéskedik az összes nővel,akit nem zsigerből utál.

Minnél hamarabb,és minnél messzebb menekülj tőle!!!

2018. ápr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!