Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Szerintetek gyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Szerintetek gyerekes dolog, ha a pasitok számítógépes játékokon játszik?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 17:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

na megjött az első marhaállat, akinek fingja nincs a wowról, csak hallotta h kb mik vannak benne, és most próbálkozik azal, hogy milyen vicces, ha kockának adja ki magát.

Egyébként én is szoktam játszani, de ha van csajom, inkább vele vagyok.

2010. jún. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem gyerekes. Mondjuk én olyan srácokat ismerek és olyan pasijaim voltak akik nem játszottak mert melózni jártak aztán pedig együtt voltunk inkább. Mindenesetre szerintem ne nagyon reklámozza a dolgot az ilyen srác :)
2010. jún. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem beállítottság kérdése, hogy ki milyen módon tud kikapcsolódni. Én speciel kimondottan szeretem, ha egy férfiba szorult némi játékosság, mert én magam sem vetem meg az ilyesmit :) Néha még együtt is űzzük az ipart, ha olyanunk van :) No persze, igen messze állunk attól, hogy ez az egyéb elfoglaltságok rovására menjen :D
2010. jún. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem gyerekes, párom is elvan örökké a játékaival a gépén, de akkor nem ha velem van. De azon 3 percig nevetek amikor meghal a játékban és ez nagyon felidegesíti. Meg a figura is akkorát ordít mikor vége van XD XD
2010. jún. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!