Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, van köztetek, akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, van köztetek, akinek a kapcsolatát a férfi előző kapcsolatából született gyerek miatt ment tönkre valamilyen módon?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 3. 16:34
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

*kapcsolat

*Gyereke

2018. ápr. 3. 16:34
 2/11 anonim ***** válasza:

Áldott gyermek és a Mostohalányom.

neten fenn van mindkét film, nézd meg.

2018. ápr. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Rendben köszi. Még csak ismerkedés szintjén vagyok egy pasival, nekem nincs gyerekem, de neki van
2018. ápr. 3. 16:41
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
A férjem egyik barátjának a "kis hercegnője" sorra üldözi el az apuka barátnőit.
2018. ápr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Attól függ, hogy hány éves vagy és hány éves a gyerek.. De azt tudd, ha igazán jó apa a párod, akkor mindig a gyermek lesz az első és Te mindig csak a második, ennek tudatában kezdj bele a kapcsolatba. De ha még fiatal vagy én azt javaslom, hogy keress egy gyermektelen férfit...
2018. ápr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

MENEKÜLJ! Az összes csak a nyamvadt kölke hátsóját nyalja, más nem érdkeli.

Tőled nem akar se gyereket se házasságot mert már van egy, te csak sexre kellesz neki.


Bocs de ne hagyd magad hagyd a fenébe a gyerekes szemétládákat!!!!

2018. ápr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én két barátnőmnél láttam ezt. Ha valami miatt cirkusz volt köztük (mármint férj feleség között), az mindig a férfi előző házasságból származó gyereke miatt volt.

És nem igaz, hogy nem tudják tönkretenni a házasságot, mert igen, tönkre tudják. Tudnak r!hadékok lenni, és még ha a pasi ki is áll a nő mellett, ki akar egy állandósult csatatéren élni? Ha lesz közös gyerek, az is megsínyli.

Keressél olyat, akinek nincs gyereke, ha jót akarsz.

2018. ápr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Na igen ettől félek én.

Én 28, párom 35, gyerek 9 éves

2018. ápr. 3. 20:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Özvegy vagy elvált?
2018. ápr. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy özvegy esetében eleve az apjával lakik a gyerek, de az elvált sem jobb sokkal. Elvileg még akkor biztos az anyjánál nevelődik, de semmi garancia nincs arra, hogy mondjuk 15 évesen nem bolondul meg, és nem akar az apjához (akkor már ha házasok lesztek, hozzátok) költözni.

Aztán ki tudja, meddig kerülgetheted, van, aki már 20 évesen elköltözik, van, akit 35 évesen is otthon esz a franc, még ha dolgozik is. "Jó esetben" a párkapcsolatát is hazahordja.

Tudod, ez mind olyan dolog, amit (őszintén) a saját gyerekednek is viszonylag nem olyan könnyen tolerálsz, de egy idegennek baromira nem fogod tudni elnézni.

Persze lehet sima ügy is: Anyuka felneveli, apuka fizet, viszonylag nem is lejmolják az apát erőn felül anyagilag. Aztán gyerek kiröppen, és egy normális fiatal-felnőttel lesz egy normális kapcsolatod. Ez a legsimább ügy, de ritkán van ilyen. Addig nagyon sok mérget nyelnél. (Két barátnőmnél látom, azért vagyok ilyen bennfentes. Mindkettő gyerekes faszihoz ment, egyik özvegyhez ment feleségül, másik elválthoz.)

2018. ápr. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!