Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny lennél ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny lennél ha a párod flörtölne?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 3. 21:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
61%

A válasz dupla igen, mert a feleségem is kiakad napokra, ha csak más nő a közelembe próbál férkőzni és én sem díjazom ha neki próbálják csapni a szelet! Direkt nem flörtölünk!


Ott már baj van! Valami nem kerek a kapcsolatban ha ez hiányzik! Nekem sem kell megerősíteni semmit amikor maximálisan körülrajong az asszony...nincs szükségem más hölgyek közeledésére, mivel otthon mindent megkapok!


Ha minden okés minek a flört? Az meg kegyetlenség, hogy a bizakodó harmadik felet hülyítse az ember amikor elve tudja, hogy csak vesztes lehet a házastársával szemben!

2018. ápr. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
39%

Felrobbannék.

Ha velem flörtöl, azt szeretem.

2018. ápr. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Amíg nem tudom addig nem, mert amiről nem tudok az nem fáj. De amúgy zavarna. Volt már húzása ami után végképp nem fér bele nekem még ilyen is.
2018. ápr. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!