Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja, hogy nem kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annamari24 kérdése:

Miért mondja, hogy nem kellek neki?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, én nagyon szetetem, de hiába teszek mindent úgy ahogy egy fiatal nőnek tennie kell. Nem akar engem, a szexre is csalogatom, de sokszor nincs semmi. Van mikor alkoholt fogyaszt, és ezért sem. 1 évig udvarolt, és oda meg vissza volt, mert őt választottam. Most, hogy 8 hónapja élünk együtt csak ketten minden megváltozott. Igyekszem fent tartani az érdeklődését, de ezek szerint minden felesleges. Azt mondta, hogy ügyes vagyok, így a konyhában is, de nem kellek neki, mások a céljaink. Van egy 16 éves fia, és nem tud szeretni senkit csak a gyerekét.

2018. ápr. 3. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Drága Annamari, miért alázod még magad?
2018. ápr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után számít még bármi is amit mond? Szerintem pakolj össze és hagyd ott azonnal.. Egyébként, aki gyermekes férfival kezd, az mindig csak második lesz a sorban... bár elég ócska indok, hogy csak őt tudja szeretni és mást nem, mert ilyen nincs...
2018. ápr. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert nem kellesz neki. Nem szeret. Nem akar veled élni. Azt akarja, hogy tűnj már el. Annyira ciki, hogy te meg ebből se értesz, és tapadsz rá tovább.

Valószínűleg rég van neki más, csak amíg te ott rontod a levegőt, nem tudja felvinni.

Ez soha nem lesz jobb. Csak alázod saját magad, hogy mászol rá, miután megmondta, hogy nem kellesz.

2018. ápr. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, nekem se kellesz. Van ez így. Hogy mi az oka, azt nem tudom, de, hogy mit nem értesz ebben - azt te tudod?

Egyedül nem vagy elég egy párkapcsolathoz, én se, más se.

2018. ápr. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Félsz változtatni, vagy tényleg " mazochista" vagy? Figyelj, a párkapcsolathoz 2!!!! ember kell, meg a bizonyos közös nevező.
2018. ápr. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!