Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itt mindenki tökéletes kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt mindenki tökéletes kapcsolatban él? Nincs köztetek olyan aki nem egyből szakít, hanem javítani próbál a dolgokon?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 4. 09:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én is 2 hónapig próbáltam javítani a dolgokat. Mindig mondtam hogy mondja ha valami nem tetszik és változtatni fogok. Amikor én kértem tőle valamit akkor jött a jól van igazad van...


Aztán mondom utolsó esély meglátjuk hogy viselkedik... Hát semmit nem változott millió és egy kérdésre.

Nem fogok végtelen ideig kérlelni senkit.

2018. ápr. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Azért itt vannak olyan helyzetek, amire ép eszű ember csak a szakítást tudja javasolni.


Illetve olyan szituációk is, amikor a kérdező láthatóan próbálja szépen lefesteni a körülményeket, de kívülállóként ordítóan egyértelműek a jelek. Én néha megkérdezem őket később mi lett és általában szakítás, pont azért, amit a válaszolók már előre láttak.


Egyébként azt is érdemes ki mennyire tartalmasan válaszol, vannak szép érvelésekkel alátámasztott válaszok, meg undorító helyesírással odavetett "kidobnam a ribit" típusú válaszok is. Nyilván előbbit komolyabban átgondolod.


Én egyébként szoktam javasolni, hogy építsék a kapcsolatukat, ha úgy látom még van rá esély, de van, hogy azért se működik később, mert mondjuk az egyik fél nem akarta, hogy működjön, hiába volt meg a kezdeményezés.


És kevésbé off, de az én kapcsolatom se hibátlan, de dolgozunk rajta közösen. Általában harmonikus. :)

2018. ápr. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Érdemes nézni * akart lenni...
2018. ápr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
45 eves koromra vegre olyan kapcsolatban vagyok amire vagytam: nincs igazan vitank se, mert mindenrol egyforman gondolkodunk, igy ogazan kompromisszumokat se kellett kofnom. De teny hogy exemmel irto nehez volt mert nem volt partner a problemak kezeleseben.
2018. ápr. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Az enyém egy tragédia volt, nagyon erőlködtem, hogy megmentsem, de pont ezért bukott be - mert csak én dolgoztam rajta. Két ember kell hozzá. Megértettem és emiatt elengedtem.
2018. ápr. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nyilván vannak hülyék; múltkor egy kislány írta ki, hogy látta turhát felköhögni a beteg párját, most mi legyen, de a legtöbbször ide már kétségbeesett emberek írják ki a legdurvább élethelyzetüket, amire legtöbbször a szakítás vagy menekülés az egyetlen értelmes válasz.
2018. ápr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Első párommal volt az a szituáció, hogy nem tekintettem problémának semmit amit csinál. Azt se mikor nem keresett 4 napig. Aztán szakítottam, de nem konkrétan, hanem úgy fogalmaztam meg, hogy hagytam egy kiskaput ha netán van valami ötlete megoldani. Azóta se szólt egy szót sem az ügy érdekében. :D

Azóta megtanultam, hogy igenis kell javítani a dolgokon de egy kapcsolat két ember vállát nyomja. A jelenlegi párommal sokkal normálisabban kezeljük a konfliktusokat. Persze én sem vagyok annak a híve, hogy dobjuk el a kapcsolatokat csak úgy, de amikor már valamelyik fél nem akar tenni érte, az már igenis a vége a dolognak.

2018. ápr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem tökéletes,mert rengeteget kell rajta dolgozni. Magától nem lesz tökéletes. Mi 4 éve vagyunk együtt ez alatt háromszor jutottunk el odáig hogy majdnem szakítottunk,de amíg megvan a vonzalom,meg a szeretet,mindent meg tudunk oldani. Csak mindkét félnek akarni kell.

22N

2018. ápr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Tökéletesnek nem tökéletes, de tizenéve együtt vagyunk. Én nagyon makacs, sértődékeny és haragtartó vagyok, a férjem meg nagyon hirtelen haragú és sokszor mond olyat, amit utána megbán. Voltak hullámvölgyeink, voltam egyszer a szakítás szélén is, de megbeszéltük mindig. Mindketten próbálunk változtatni a másiknak nem tetsző dolgokon (kisebb-nagyobb sikerekkel), mert a sok hülyeségünk ellenére szeretjük egymást. :)
2018. ápr. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!