Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem hagyja, hogy szeressem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hagyja, hogy szeressem?

Figyelt kérdés
1 év után szakított velem, azzal az indokkal, hogy neki nincs ideje foglalkozni egy kapcsolattal, és jobb lesz neki egyedül. Teljesen összetörtem, a mai napig hiányzik, nagyon szeretem. Mostanában néha szoktunk beszélni, és felvetettem, próbáljuk meg újra, de teljesen elzárkózik attól, hogy megmutathassam neki, fontos a számomra. Miért csinálja ezt? Régen boldogok voltunk szerettük egymást... nem tudom túltenni magam rajta :( 22/L

2018. ápr. 4. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Hú ez rossz érzés lehet,megértelek.

De én is voltam hasonló helyzetben már.

Volt egy két éves párkapcsolatom,de a vége felé már úgy éreztem nekem erre nincs időm, nem tudok vele foglalkozni eleget,pedig nagyon szeretnék, de még sok minden mást is szeretnék és úgy éreztem előbb utóbb csak elfogom hanyagolni őt. Nagyon szerettem a barátomat(most már exemet) de sok minden mást is csináltam. Ott volt a suli, a munkám, ott voltak a barátaim, a kutyám, a terveim,hogy megint kiakarok menni külföldre ezért többet kezdtem el melózni, sokat kellett spórolnom, persze vele terveztem utazni,de közben eszembe jutott,hogy ez úgy sem fog működni így. Közben még teniszezni is jártam mindennap. Mégis király volt minden és sosem panaszkodott,meg nekem sem volt gondom, de úgy éreztem nekem nincs tovább erre időm, és NEKEM MOST EGYEDÜL KELL LENNEM! Nem miatta szakítottunk. Őt nagyon váratlanul érte a bejelentésem és biztos neki is nehéz volt, de ezután hamar megszakadt a kapcsolatunk,minél hamarabb leakartam zárni vele mindent. Ami tök nehéz volt,nagyon hiányzott mégis sosem csinálnám vissza,mert tényleg nem volt időm egy párkapcsolatra és egyedül akartam már lenni. Van ilyen szerintem. Dolgozd fel! Lépj tovább! :)

2018. ápr. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Ez az ember egész egyszerűen nem szeret Téged. Nincs ideje rád, mert nem vagy neki fontos. Tudod, az embernek arra van ideje, amire akarja. Nem érdemes futnod utána. Maximum tartalék punci lehetsz nála. Tovább tudsz lèpni, csak el kell határoznod, végig kell csinálnod a gyászidőszakot. Akkor is erősnek kell maradnod, amikor úgy érzed beleőrülsz. Akármi is van, ne írj rá. Takarítsd ki az életedből! Hajíts ki mindent, amit tőle kaptál. Töröld az összes közös képet, és minden elérhetőségét. Ne hagyj magadnak lehetőséget a visszatáncolásra!
2018. ápr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

#1


Ez a modern élet tökéletes bemutatása, nagyon szép leírás volt.

2018. ápr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a múltat. Ha nőként egy kicsit is jól nézel ki, akkor nyert ügyed lesz és versenyezni fognak a kegyeidért. :) Aztán csak hátra kell dőlnöd és ki kell választanod a következő szerencsétlent. :) F
2018. ápr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

amit az első ír, az max akkor áll fenn, ha már nem szereted a másikat. sokat dolgozom, mindezt 4 műszakban, sokszor 12 órában, mellette járok nyelvtanfolyamra, van családom és barátaim, mégis arra szakítok időt akire akarok. ha valakit tényleg szeretek akkor szánok rá időt, ennyi az egész.


kérdező, nem szeret már téged. ez most fáj, de jobb ha szépen hagysz időt magadnak és továbblépsz.

2018. ápr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!