Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem beteges ez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem beteges ez, amit csinál a barátom?

Figyelt kérdés
Eléggé féltékeny típus... Még húsvét előtt gyorsan elmentem a boltba venni neki csokit, meg amiket szeret, titokban persze, mert meglepit akartam. Az egyik haverja meg meglátott engem, s azzal a lendülettel le is "adta az infót" a páromnak. Én nem tudtam, hogy látott. Csak a párom kezdett el irkálni, hogy hol vagyok (egész nap nem is írt, így elég idegesítő volt ez épp akkor amikor meglepetést akarok szerezni). Írtam neki, hogy átmentem a boltba tejért. De hogy miért ilyenkor megyek el, minek kell tej, stb. Nem írtam semmit, erre felhívott, hogy miért abba a boltba mentem, miért nem a közelebbibe, ha ott is van tej. Úgy felhúzott ezzel, hogy elmondtam neki, hogy meglepetést akartam, és hogy neki mentem el csokit venni... Úgy éreztem magam, mint valami szökevény akit köröznek...
2018. ápr. 4. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
És még mi lesz később kérdező, majd figyeld meg, az ilyen pasikból azt is kinézem, hogy megütnek, megvernek egy nőt, pusztán a féltékenységük miatt.
2018. ápr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Jaja, hüp-hüp. Te pasid, te választottad.
2018. ápr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kontroll mániás bolond. Nemsokára majd verni is fog ha nem jössz időben haza.
2018. ápr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyökér és elképesztően gyerekes. És a haverja is. :)
2018. ápr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez még csak a kezdet
2018. ápr. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az ilyenek mellett válnak a nők társfüggővé. ez nem egészséges, csírájában kell elfojtani.
2018. ápr. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egy másodpercig nem lennék ilyen emberrel.
2018. ápr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!