Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tettél az elmúlt 2 évben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tettél az elmúlt 2 évben olyat a pároddal szemben, ami miatt gyötör a lelkiismeret?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 5. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Mièrt pont az elmúlt kèt èvben?


Èrtem;A többi ember,aki règebben èl kapcsolatban,ràjuk nem vagy kívàncsi,mert neked ők màr öregnek szàmítanak.

2018. ápr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Igen, tettem. Soha nem bocsájtom meg magamnak.

Még nagyon a kapcsolatunk elején voltunk, talán pár hete ismertük egymást. A születésnapomra meglepett valamivel, egy gyönyörű dologgal. Pár hét múlva nagyon összevesztünk és szakítottam vele, majd az első dühömben kidobtam az ajándékot a kukába. Mikor kibékültünk, iszonyú lelkifurdalást éreztem és azóta is. Neki nagyon fáj a mai napig, én meg folyton arra gondolok, hogy sosem fogom tudni jóvá tenni.

2018. ápr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Mitől más az elmúlt 2 év, mint a többi? Egy idő után elavulnak a rossz tettek? :O

Szuper! Ezért is szép az élet.

2018. ápr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mivel most egyedul vagyok. Igy csak a multbol tudok felhozni dolgokat.

Tehat az egyel ezelotti baratnomnel....ott volt egy dolog amit banok a mai napig. Osszevesztunk, (mar haldokolt a kapcsolat) kezdett kielesedni a veszekedes, elakartam jonni, bezarta a szoba ajtajat, a kulcsot zsebre tette, nekem jott, lekopott, kitepte a hajam, kikarmolta az arcomat, kertem a kulcsot nem adta oda, olyanokkal jott, hogy “na gyere te g**i, gyere uss meg te ro**ek, mi van nem mersz megutni te b**i” kozben utott meg kopkodott ram meg cibalt, elakartam lokni, de valahogy a lokesbol utes lett es pont az allat talaltam el, le esett a foldre bevagta a fejet, korhazba kerult. De nem lett semmi baja.

A masik pedig az elozo kapcsolatomban volt. Ott nagy magasztosan tettem egy kijelentest, a mellkasomat verve, nah....abbol nem lett semmi, ezzel egyutt pedig a ferfi onbecsulesem is ment a kukaba, plusz ebben a kapcsolatban minden nap, kb 240-tol, egeszen 1700-ig terjedo dolgokat tettem, amiket most, itt, szanok es banok, megvetve es gyulolve onmagam. (Ezek nem fizikai vagy lelki bantalmazasok voltak, sosem bantottam not, sem fizikailag, sem pedig lelkileg, azt az egyet kiveve, de o kiprovokalta).

2018. ápr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Berúgtam a tudta nélkül (nem szabadna annyira innom).

Nem jelentkeztem egy állásra.

2018. ápr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 swagolasz ***** válasza:

Én is jelenleg csak a multról tudok beszélni. Viszont azt kell, hogy mondjam, hogy én nem csináltam semmit , amit bánnom kellett volna.. :D Nem csaltam meg, nem bántottam soha, semmi olyasmit nem csináltam, ami miatt szégyelleni kellett volna magam... Persze vissza is élt vele, lehet vernem kellett volna... :D


23/F

2018. ápr. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!