Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan lány, nő aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan lány, nő aki csinos, de nem akar minden nyáron tengerparton vagy vízparton lenni és süttetni magát a napon egész nyáron?

Figyelt kérdés

Szeretem a vízpartot, de a bőröm nem bírja a napot,így nem szeretek kifeküdni félmeztelenül semmilyen vízpartra viszont akárhol, akármilyen lánnyal ismerkedtem meg az tuti, hogy imádta a vizet és egész nyáron napozni akar a parton.


Mit tegyek, lőjem fejbe magamat, mert nem bírom a napot órákig fekve a parton?


Aki egy kicsit is csinosabb az tuti, hogy tengerpartra vagy a Balatonra akar menni és a fő program májustól - augusztus végéig, hogy napozzunk a parton.

Itt most nem az agyonplasztikázott nőkre gondolok, de többek között ők is ilyenek.



2018. ápr. 6. 18:26
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
70%
Imádom a vízpartot, imádok úszni, vízisíelni vagy esténként kinn borozni, sütögetni. Viszont napozni utálok, a bőrön is érzékeny rá, de inkább az az oka, hogy nekem a passzív pihenés nem pihenés, hanem tömény unalom. Egy óránál tovább egy helyben feküdni még annál is borzasztóbb számomra, emiatt pl. a wellness is kínzás, nincs az a pénz, amiért ilyen helyre mennék. Sokkal jobban szeretek túrázni, kirándulni, hegyet mászni, nyáron is legtöbbször ilyen helyre megyek vízpart helyett. Ezzel pedig egyáltalán nem vagyok egyedül, szóval fel a fejjel.
2018. ápr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, ezt úgy írod mintha baj lenne tengerparton pihenni.

Ettől senki nem lesz rossz ember.

Tengerpartra meg én is szívesen megyek, akár többször is évente ha lehetőségem és alkalmam adódik rá.

Ha egy nő is erre vágyik, az nálam legrosszabb esetben is hatalmas plusz.

2018. ápr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
76%

Imádom a Balatont meg a strandot (tengerparthoz csóró vagyok :D), de utálok napozni. Ha lent vagyunk, akkor én egész nap a vízben pancsikolok, a "kötelező" időkre megyek csak ki a partra, meg evés, stb.

Párom egyébként olyan, mint te, de nagyon jól megoldjuk a dolgot. Van napsátrunk, megfelelően felállítva, fa közelében, stb., nekem jut nap a parton is, ha arra vágyom, neki meg megfelelő árnyék. Meg késő délután heverészünk, mikor már lejjebb megy a nap, akkor meg nagyon jól esik összebújni, kicsit elszundítani a meleg pléden, ha az egész napos strandolás kiszívta az erőd. :) Ha medencés strandon vagyunk, akkor ő meg csúszdázik, úszik, amíg én a vízben "napozok".


Konklúzió: meg lehet ezt oldani, csak akarni kell.

De ettől függetlenül nyilván vannak nők, akik utálnak strandra járni, nekem is van ilyen ismerősöm.

2018. ápr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
57%
Nyugi létezik ilyen, sajnos én nem tudok úszni és félek a vízben :(. Egész nap feküdni a napon elég unalmas jobban szeretek nézelődni,várost nézni, új dolgokat felfedezni.
2018. ápr. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
70%
A menyasszonyom pl nem szeret nagyon strandolni évi 2-3 alkalom bőven elég neki, bomba teste van. Nem is tudnánk egész nyáron süttetni a hasunkat mert tudod a felnőtteknek nincs végtelen szabadsága...
2018. ápr. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Ki megy el azért tengerpartra hogy napozzon a strandon? Engem ki sem lehet rángatni a vízből.
2018. ápr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
És miért baj ha ő napozik? Addig te várost nézel, vizisízel, búvárkodsz, hegyet mászol, stb. A napozás egyébként sem társas tevékenység. Én sem szeretek a napon dögleni órákig. Egyébként meg ja, napernyő. :)
2018. ápr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

17#-es.


Általában a másik félnek van baja azzal, hogy én nem akarok menni vízpartra vagy parton napozni egész nap.


Ha megismerkedek egy nővel szinte már előre borítékolható, hogy vízpartra akar menni, imádja a napot és a vizet és ha én azt mondom, hogy figyelj az én bőröm nem bírja a napozást emiatt nem szeretek parton feküdni, kapásból már nem leszek szimpatikus, már nem akar annyira ismerkedni, már pofa vágás és azon jár az esze, hogy akkor ez így neki nem jó és keres mást.

2018. ápr. 20. 21:17
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

"Aki egy kicsit is csinosabb az tuti, hogy tengerpartra vagy a Balatonra akar menni és a fő program májustól - augusztus végéig, hogy napozzunk a parton. "


WTF mi ez a baromság? :D én pl nem vagyok leégős alkat, csinos is vagyok, de utálok napozni. ráadásul nem akarok se bőrrákot, se mazsolává aszalódni :D a tengerpartot imádom, de szètkenem magam naptejjel, ès vagy a vízben vagyok, vagy az árnyékban.


ne írj hülye sztereotípiákat.

2018. ápr. 28. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Ilyen hülyeséget. Addig mìg ő napozik te az árnyékban pihensz, vagy egy napernyő alatt. De nehéz megoldani.
2018. ápr. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!