Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A menyasszonya vagyok, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Angel2390 kérdése:

A menyasszonya vagyok, de a haverjai nem hívtak meg a szülinapi buliba, csak őt. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt, de úgy érzem kezd kihűlni a kapcsolatunk. Ha ha a haverjai elhívják valahova rögtön ugrik, és későn éjjel jön haza. Nekem ez rosszul esik, mert addig én egyedül vagyok. Ti mit szoktatok ilyenkor csinálni? Kiakadtok/hisztiztek vagy normálisnak tartjátok?

2018. ápr. 7. 01:37
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

én midig azt vallom, hogy mindenkinek legyen meg a saját baráti köre, lehet közös is, de jobb, ha mindenkinek saját magántársasága van.


lehet, hogy ez kanbuli, és azért nem hívtak meg.


ha amúgy is halódik a kapcsolatotok, akkor miért bánod?



én simán feltalálnám magam, nem függök senkitől.


olvass, nézz filmeket, tanulj nyelvet, aludj, bármi.

2018. ápr. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Semmit nem tennék. Azért, mert a menyasszonya vagy, nem függ tőled, neki is kijár a kikapcsolódás, a saját társaságában, úgy, ahogy nekik a legjobb. Szerintem te is kibírod, hogy egyedül vagy egy-egy este, vagy ha nem bírod ki, akkor várd meg, míg hazaér. De én ebből nem csinálnék ügyet, lekötném magam, és hagynám, hogy jól érezze magát, függetlenül attól, hogy egyedül hagyná. Hát tegye. Egy este nem a világ vége.
2018. ápr. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

"Ti mit szoktatok ilyenkor csinálni?"


Elmegyek a barátnőimmel valahová.

2018. ápr. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

Kommunikáció...

Egyébként nem kell sülve-főve együtt lenni, találd fel magad.

2018. ápr. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Az én barátom is ma buliba megy a fiúkkal. Hogy ilyenkor mit csinálok? Jó szórakozást kívánok és kockulok a gépen/olvasok/tanulok/focizom/zenét hallgatok és videózom/alszok. Aztán ha holnap beszélgetünk érdeklődöm róla,hogy milyen volt a buli és,hogy élvezte e. Mi mást lehet csinálni?
2018. ápr. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

Sztem itt az a baj,hogy ti nem jartok el szorakozni együtt igaz?

Sajnos itt baj van akkor

Nekem is volt ilyen kapcsolatom

A srac inkabb otthonülös volt,nem szerette a diszkokat,bulikat

igy sokszor együtt töltöttük az esteket otthon

Aztan mikor a haverok hivtak persze h ugrott,akkor ugy mar volt kedve

Hat aztan kiderült miert,ugye bnövel menni teljesen mas

Ha nem vagy ott lehet legeltetni a szemèt mas nökön,egy ket kis flört meg belefer...nalam ki is derült idövel h hülyitette a csajokat

Bar lehet tenyleg csak pasis est van,könnyebben eltudja engedni magat ha nem vagy ott

De te is a talpadra allhatnal.Menj el velük neha,vagy ha tudod merre buliznak altalaban menjetek el a bnöiddel oda

Beszeld meg vele h teged zavar,te is elmennel velük kicsit

Vagy jarj el te is nelküle.Ha ma megy,menj te jövöheten szorakozni

es öt hagyd öt egyedül

amig nem erzi at te mit erzel addig nem sokmindent tehetsz

ne függj töle...Nem szabad

A ferjem is ilyen volt.együtt szinte sehova,kollegakkal meg eljart

Aztan en is elkezdtem jarni nelküle.Sokszor egyedül hagyom.

Aztan idövel mar nem nagyon jart el.inkabb csinaltunk a baratokkal hazi bulit,v szimplan itthon elbeszelgettünk velük

bar nalunk azert mas,igy h hazasok vagyunk közösek a barataink is

De amugy beszelj a paroddal!

2018. ápr. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Szerveznék magamnak egy csajos estét.
2018. ápr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kihűlőben levő kapcsolat az gáz. Az nem, hogy nem vagytok 24/7 egymás popsijában és urambocsá elmegy nélküled is szórakozni, mint minden egészséges ember. Az, hogy ilyenkor te egyedül vagy... hát szar, hogy nincs annyi barátod. De el tudnád foglalni magad.
2018. ápr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem értem, ezt miért itt beszéled meg, vele kéne. Az miben változtat, ha mi mondunk valamit? Nem láthatunk rá a kapcsolatodra ennyiből.
2018. ápr. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!