Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan fogadjam el, hogy neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el, hogy neki már volt menyasszonya?

Figyelt kérdés

Biztos nagyon gyerekes a gondolkozásom, de amióta tudom, hogy a barátom előttem eljegyzet egy lányt valami megváltozott bennem. Ugyanúgy szeretem, jó vele lenni, de kimondhatatlanul fáj, hogy volt már olyan lány az éltében, akivel úgy érezte le tudná élni az egész életét. Persze a lány dobta, ha rajta múlna már a felesége lenne.

Annyira rossz, hogy nem lehetek én az első. Tudom, hogy csak egy buta csitri gondol ilyen hülyeségekre, de nem tudom az érzéseimet irányítani.

Hogy dolgozzam fel, hogy valaki másnak már feltette a nagykérdést, nekem meg talán sose fogja?

A lányt 10 hónap(!) után jegyezte el és 3,5 évig voltak együtt,az esküvő előtt 3 héttel dobta a csaj.

Velem kicsit több, mint 2 éve van együtt és még szóba se jött az eljegyzés,házasság téma. Őszintén szólva nem is vágyom rá, de mégis fáj,hogy sosem lehetek az első és az egyetlen menyasszonya.


2017. okt. 19. 22:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%

"Hogy dolgozzam fel..."

Nőjj fel agyban!


Ennyi. Vagy pedig szakíts vele és keress egy szűz pasit!

2017. okt. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%

Hany eves volt akkor parod?

Amugy nem csoda h sziven utott...

2017. okt. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Tanuld meg, hogy a múltra sose legyél féltékeny.. elmúlt, most veled van. Ennek örülj és élvezd, ne a múlttal rontsd el a kapcsolatot. Semmi értelme. (N)
2017. okt. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#1 Köszi a remek tanácsot. Ha tudnál szöveget értelmezni felfognád, hogy nem azzal van bajom, hogy lefeküdt más lánnyal is.


#2 22 éves volt és az első szerelme. De ez mondjuk nyilvánvaló.

2017. okt. 19. 23:02
 5/19 anonim ***** válasza:
79%

Miközben magadat sajnálod és sopánkodsz, az felmerült benned, hogy a srác meg totál be lehet tojva az esküvő és az eljegyzés gondolatától?

Esküvő előtt 3 héttel valakit kidobni az nagyon kegyetlen húzás, főleg, hogy ott már akkor jó eséllyel rég nem voltak rendben a dolgok. Na meg 10 hónap után valaki ujjára gyűrűt húzni!? Inkább elhamarkodott, mintsem átgondolt döntés.

A többieket tudom amúgy ismételni, ilyen hozzáállással nemhogy a 2. menyasszonya, de egyáltalán a barátnője sem leszel sokáig, mert rém önző és gyerekes ez a gondolkodás.

2017. okt. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%

Tudod, sose bánkódj azon, hogy téged nem akart eljegyezn. Azért nem kért még meg, mert nem akart ugyanabba a folyóba lépni kétszer, nem akarta ugyanazt a hibát elkövetni és vár a biztos pillanatra.


kérdezd ki érzéseit erről a szakításról, közben te is jbbn elgondolkodz majd rajta.

2017. okt. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
14%

Jaj kislány, én tudok szöveget értelmezni.


Azért tanácsoltam neked egy szűz pasit, mert akkor nála mindenben te lehetsz az első!!!

2017. okt. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem vágysz sem eljegyzésre, sem házasságra, akkor nem mindegy? Majd ha ott tart, hogy szeretne eljegyezni, akkor problémázhatsz a dolgon, de egyelőre még nem akar elvenni, tehát nincs probléma.
2017. okt. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
44%
Most miért kell sértegetni a kerdezot és bunkozni? Nekem is rosszul esett volna... ezt szerintem nem nagyon lehet egyik napról a másikra feldolgozni. Ne gondolj rá, ennyi.
2017. okt. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
64%
Mit kell ezen feldolgozni? Nem noket eroszakolt elotted. Ez semmi.
2017. okt. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!