Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezhezem vissza a szerelmem?

Figyelt kérdés

A negativ kommentekbol nem kerek ,hogy ne tegyem meg ne akarjam.

Egy ev 4 honapot voltunk egyutt , szakitott velem vrszekedesek miatt es mert tavkapcsolatban elunk .Tobb mint egy hete tortent , megfogadtam hogy nem irok neki , mukodott is 2-3 napig aztan o keresett ,aztan valami miatt en irtam ra , es aztmondta hianyzom neki , akkor en irtsm neki egy kis motivacios szoveget hogy miert kellene tiszta lappal kezdenunk ,o ezekre konkretan nem reagalt , aztan hiaba probaltan 2-3x is elkoszonni tole ,o mindig irt valamit ..

Tegnap megint keresett , es nezegette a facebookom ( nem ismerosom).

Nagyon nehezen lehet vele erzesekrol beszelni ,de tudom hogy szeret meg . Mit tegyek hogy meggondolja magat es velem akarjon lenni?

Ket valasztas jutott eszembe ,egyik az higy beszelgetek vele folyamatosan hogy lassa hogy jol megvagyunk, de persze csak esszel. A masik az hogy nem keresem megint ,varok hogy o irjon ,de ha irni is fog tudom hogy semmi olyat ami a kapcsolatunk megjavitasaval kapcsolatos , allitsam valasztas ele ,higy ha nem akar mar semmit ne irjon ? Otletek tapasztalatok ?



2018. ápr. 7. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Felnőtt emberek vagytok. Nem kell játszadozni,hogy nem keresed meg beszélgetgettek.

Írjál neki egy szépen megfogalmazott szöveget vagy hívd fel(szerintem az hatásosabb). Amibe meg írod,hogy te Őt akarod és nem mást,újra akarod kezdeni tiszta lappal,nem akarod csak így hagyni veszni a dolgot. Stb stb... És a végére nyugodtan oda lehet írni,hogy ne hagyjon bizonytalanságban,ha nem akar semmit már akkor mondja meg és hagyjátok szépen egymást békén.

2018. ápr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyenlőre jusson túl a tényen, hogy veled is akar lenni, és nélküled is. 😃
2018. ápr. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne játszmázzatok! Őszintén mondd meg neki, mit akarsz! Egyébként hogyan tervezed megoldani a távkapcsolat, illetve a sok veszekedés problémákat?
2018. ápr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De en mar elmondtam neki hogy mit szeretnek ,meg hogy ne hagyjuk veszni. De semmi konkretat nem mondott ra kettonkrol . Igazabol nagyon futni sem akarok utana ,csak mertekkel. 70 km van csak koztunk ,hetvegente egyutt voltunk ,masfel ev mulva pedig meg kozelebb lennenk. Sokszor az en hibambol volt a veszekedes , en ezt beismerem. Es igyekeznek ezen valtoztatni ,de szerintem nem hisz nekem :/
2018. ápr. 7. 14:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát akkor mond meg neki,hogy adjon választ vagy hagyjon békén.

Amúgy fiú vagy vagy lány?

2018. ápr. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
lany vagyok :) Sajnos amilyen makacs ,tudom hogy nemet mond majd . de akkor nemtudom minek keres
2018. ápr. 7. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!