Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szégyell? És az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szégyell? És az exéről miért mondd ilyeneket?

Figyelt kérdés

A barátom pár évvel idősebb nálam. Az egyik probléma amit tényleg nem értek, az az, hogy sehova sem akar eljárni velem. Egyik nap amikor egy haverja hogy hárman menjünk el valahova, ő kiverte a balhét hogy ő velem sehova nem megy mert hogy csak a barátaival, mert milyen szánalmas valakinek a barátnőjével szórakoznia. De amikor a haverja hívja hogy menjen el vele és az ő barátnőjével akkor egyből megy, főleg ha én beteg vagyok vagy nem vagyok ott vagy valamiért nem tudok menni.

A második amin nagyon sokat agyalok az az hogy egyik nap beszélgettünk régi dolgokról és előkerült az exe. Olyanokat mondott hogy ők mennyire szerelmesek voltak együtt és mennyire összeillettek. Egyszer még azt is mondta hogy neki az életében már senki sem lesz olyan mint ő csak mert 2 évig együtt éltek. Ezt pedig nem csak nekem mondta hanem másnak is.

A régi csalódások miatt igyekszik játszani a kemény fiút és folyamatosan azt érzékelteti hogy ha szakítanánk nem hatná meg, gyorsan túllépne a dolgon.

Most csak nagyjából írtam le a dolgokat, ha valaki úgy gondolja üzenetet is lehet írni. A tanácsokat előre köszönöm. 19/l



2018. ápr. 8. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én nem lennék vele.
2018. ápr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Vagy pedig alapból ilyen bunkó, hogy nem zavartatja magát azzal, hogy megbánt téged dolgokkal. És ezek nem elbagatellizált problémak, hanem igen-igen súlyos és járulékos következményekkel járó “sértések”. Másnál szakító ok lenne ez. Van aki elnézi/eltűri. De idővel mindenki megunja és akkor van az, hogy kalap kabát. Ha adja is a keményfiút, nem lehetne humánosabban? A kérdésből látom, hogy nem. Te pedig tűröd, majd lesz ez fordítva is.
2018. ápr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátod nem szeret. Nekem már az is elég lenne, hogy nem vállal fel, nem akar közös programokat. Nemhogy még nyeljem le az exes szövegeket, meg a többit. Menjen akkor nélkülem, és álmodozzon a tökéletes exről, de akkor hagyjuk egymást békén.
2018. ápr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja, és azt el is felejtettem mondani hogy az exe megcsalat és több százezer forinttal húzta le
2018. ápr. 8. 16:48
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon gondolkodom a szakításom, úgy érzem nagyon nincs erre szükségem, hiába érezzük magunkat néha jól, ezek mindent elrontanak
2018. ápr. 8. 16:49
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki ilyen lehúzós 3,14csa kell,andalogjon szépen vissza hozzá!Vagy már annak van újabb fejős tehene és ő már ejtve van?Ó,pardon!
2018. ápr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy te Te gondolod e túl és turbozod fel a dolgokat vagy ez tenyleg igy van e, de ha pontosan minden igy van ahogy leirtal, miért vagy vele? Minek kellenek számodra is ezek a k...szott megerisotesek a sajat eleteddel es sajat magaddal kapcsolatosan?

Ha szorult beled nemi onbecsules, illetve 19 evesen nem tudom elso kapcsolatod e vagy ,ar azert volt valami tapasztalatod korabbrol, gondolhatnad hogy ez nem valami f...sza, az meg foleg nem egy KAPCSOLATBAN hogy az exerol aradozik.. Benned legyen annyi hogy szakitasz vele, ha esetleg (mert en meg ebben sem vagyok biztos h Teged meltatna e ennyire) hogy megkerdezze mi az oka kozlod hogy elosszor zarja le az exevel valo volt kapcsolatat.


Es az ha nem meltat meg erre sem, ez nem a TE szegenyseged sem az ove, egyszeruen bonyolultak a kapcsolatok es ne ugy fogd fel a dolgot hogy Te voltal a keves hozza! Nem illettetek ossze rosszkor rossz helyen talalkoztatok ez ennyi tanulsz belole legalabb

puszi

21N

2018. ápr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem kéne egy kapcsolat, ahol a párom szégyell nyilvánosan. Mert azt teszi...


29N

2018. ápr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szakítottam vele
2018. máj. 13. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!