Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan probaljam ezt lezarni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan probaljam ezt lezarni?

Figyelt kérdés

Adott a munkahelyemen egy uj lehetosegem de emiatt atkellet mennem egy masik reszlegre,hogy betanitsanak.Volt ott egy kollega srac aki betanitott,mar az elso nap feltunt,hogy elegge nem vagyok kozombos szamara,nagyon kozel hajolt hozzam szinte bele az arcomba es ugy beszelt hozzam,hozzam ert a vallamnal,kerdezoskodott a maganeletemrol,beszelgetes kozben eleg sokszor nezte a szamat,ketertelmu megjegyzeseket tett,megkerdezte haza vigyen e kocsival mert utba esik neki,mondtam,hogy nem akkor megsertodott stb. Sokszor mondta,hogy szep vagyok mrg jol erzi magat velem..Masnak is feltunt mar ez...Azota visszakerultem a sajat regi reszlegemre de ha megyek be es meglat akkor mindig leszolit,atkarol a vallamnal vagy megsimogatja a fejemet, megkerdezi,hogy vagy stb.Surun atjon az en reszlegemre fura indokokkal stb


. Penteken mikor latta,hogy indulok az oltozobe oda jott hozzam,hogyha mar megyek haza nem adok egy olelest? Lathatoan nem esett jol neki,mikor kitero valaszt adtam ez elol..Azert akarom ezt lezarni mert van egy ket eves kapcsolata....Nem akarok bunko se lenni mert megbantani soha nem bantott meg..


2018. ápr. 8. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez annyira amatőr, annyira vontatott, unalmas, hétköznapi, tenyérbemászó, jellem és tartalom nélküli ez a stílus részeről, hogy engem felhúz. Hogy lehet ilyen valaki? És ilyenkor megy fel a vérnyomásom 600-ra. Rúgd tökön, de úgy, hogy a golyói csak a következő választások idejére szálljanak le. Gondolom tudod, hogy csak egy lyukat lát venned, semmi mást. Az ilyen értelmetlen, csőlátású, útmenti gazok, csak az egyenes nyers beszédből értenek szerintem. Hiába mondod el neki szépen, szájbarágva, nem jutna el a tudatáig, ezért 1:1-be mond el neki, hogy szálljon le rólad.
2018. ápr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez émelyítő

a kedves barátnőjére ráírnék face-en, hogy figyeljen a csávójára

2018. ápr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen, hogy neki mi esik jól és mi nem. Én megmondanám egyszerűen, hogy hozzám ne érjen többet.
2018. ápr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma mikor jott oda koszonni hozzam annyit mondtam neki mindenki elott,hogy hagyjal mar beken. Ra tiz percre haza is ment a munkahelyrol. :D
2018. ápr. 9. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!