Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Finnyás lennék?

Figyelt kérdés

Barátom kényesnek, finnyásnak nevezett, az allergiáim miatt. Mert egy falusi lány, aki állatok mellett nőtt fel ne legyen por, atka, állatszőrre érzékeny, ne fulladjon be tőlük. Ja és pollenre se legyen allergiás, meg a tolltartó se, ami a párnában van.

De ezen felül sajnos a bőröm, is kényes a fejbőrömmel eggyyütt. Elég csak nem a megszokott tusfürdő, máris viszketni kezdek, vagy másik fajta sampon, és sebződik a fejemben a bőr a kiszáradás miatt. Továbbá mosópor sem lehet más mint a megszokott, öblítőt pedig soha nem tudok használni, mert irritál, de még a babáknak kifejlesztett is :(.

"Szerencsére" nem vagyok semmilyen összetevőre érzékeny a kaják terén (laktóz pl.).

Kiskoromban asztmás is voltam, de szerencsére elnőttem.

Sajnos az allergiáimról nem tehetek :/.


2018. ápr. 10. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nagyon empatikus barátod van, biztos nagyon boldog és hosszú kapcsolatotok lesz
2018. ápr. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez semmi esetre sem finnyáskodás. Az allergiát általában az ember nem választja, nem "eljátsza", hanem az adott. Ha valamilyen betegséged lenne, akkor amiatt is finnyásnak nevezne??

Erről nem tehetsz. Ha ezt komolyan gondolta a barátod, akkor lehet elgondolkodnék a jövőnkről.

2018. ápr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Felőlem bármilyen betegsége lehet a nőnek, akit szeretek, akibe szerelmes vagyok, kitartanék mellette. Számomra a szerelem, szeretet elköteleződést is jelent, hűnek lenni minden esetben.
2018. ápr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan megmondhatod a drága párocskádnak, hogy egyáltalán nem vagy finnyás (sőt!), ha egy ekkora bunkóval képes vagy együtt lenni.
2018. ápr. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ez nem finnyásság. Ezt nem tudod te magad kordában tartani, és nem direkt válogatsz. Sztem a barátod buta és korlátolt, de elég erősen.
2018. ápr. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Azt megis hogyan oldanad meg, hogy "ne legyel mar" allergias bizonyos dolgokra?

Majd igyekezz diszkreten fulladozni!


Persze, mindenben tulozni lehet es nyilvan nem mindegy hogyan viselkedik valaki, de irasod alapjan inkabb ugy tünik, hogy baratod nem fogja fel, hogy ezt te csak ugy tudod kerülni, ha kerülöd a kivalto tenyezöket. Ez nem döntes kerdese, hogy mitöl köhögök, fulladozok, gyulladok, viszketek stb.

2018. ápr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Ez mindenesetre csak az egyik szemszög, de ne aggódj a sok szűz fiú majd kinyalja itt a popsid." Ez az ember tényleg elmebeteg. Szerintem ennél már nincsen lejjebb, egy normális, allergiában szenvedő kérdezőbe belerúgni és valami ostobaságot bebüfögni. Aztán itt rí, hogy nincsen nője.
2018. ápr. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazából már rég szakítottam vele egyéb okok miatt is, csak eszembe jutott, és kíváncsi voltam, más szerint is kényes lennék e. Köszönöm a válaszokat!
2018. ápr. 10. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!