Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én lennék a smucig? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én lennék a smucig? Vagy igazam van?

Figyelt kérdés
Elegem lett a páromból az anyagiak miatt, ezért elköltöztem tőle. Nem több éves kapcsolatról van szó, fél éve vagyunk együtt. De úgy érzem folyton pumpol anyagilag. Dolgozunk mind ketten és kb majdnem ugyanannyit keresünk, én egy kicsit többet de nem sokkal. Nemrég találtam egy papírt amit a banktól kapott hogy évekkel ezelőtt felvett egy nagyösszegű kölcsönt amit eddig nem fizetett, és így ráment a kamat. Nem kis összegről van szó, először letagadta majd nagy nehezen bevallotta. A lényeg hogy nagyon nehezen jön ki anyagilag az albérletbe, épp hogy csak ki tudja fizetni vagy ha nem adnék pénzt talán ki se tudná fizetni a rezsit. Eltitkolta hogy csomó helyre tartozik. De ezeknek ellenére elvárja hogy a heti nagybevásárlásokat és a káros szenvedélyét én álljam. Szakítani akrtam de érzelmileg zsarol, sajnálatot kelt az emberben. A családtagjaim persze mellette állnak, gondolom sajnálják és ők is folyton piszkálnak hogy maradjak vele meg költözzek vissza mert ketten könnyebb megélni mint hogy "szegényke ott tengődjön egyedül" még képesek pénzelni őt. Sok kis apró hazugságon kaptam már rajta a "páromat" ami utólag derült ki. Lényegében sajnálom őt de én már nem bírom őt is eltartani anyagilag. Szakítani akarok de nem megy mert zsarol érzelmileg és a nyakamra járkál mindennap.
2018. ápr. 5. 10:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Igazad van. Titkolózik, nem egyenes, ki tudja, mire számíthatnál még a jövőben. Ne hagyd magad zsarolni, ha már sikerült elköltöznöd tőle, akkor már a célegyenesben vagy.

A családod reakciója viszont meglep.

2018. ápr. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagy köteles eltartani a másik felet, pláne nem kifizetni az adósságait és a káros szenvedélyeit. Nekem kicsit olyan, mintha fejős tehénnek nézne a párod.
2018. ápr. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Nos ebben van az, hogy, igen, jóban rosszban kitartunk a párunk mellett, meg a szeretet. De nem is lehet bírni, ha nagy összegről van szó stb.

Nem tudom, én valószínűleg megpróbálnám, hogy együtt rendezzük, de akkor mást nem menjen el még egy munkába, ha lehet, hogy tudjuk fizetni. Ha nem hajlandó semmit tenni, csak, hogy én fizessek, azt semmiképp se hagynám, és bármilyen zsarolást leküzdve lelépnék.

2018. ápr. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Jól tetted, hogy elköltöztél. Korai volt ugyan az összeköltözés, de legalább az intő jelekre figyelve megtetted a szükséges lépést.


Ezt a nem éppen apró részletet elhallgatta előtted, ami szerintem egyáltalán nem tisztességes. Ilyet illik elmondani - főleg, ha már összeköltözésről van szó.


Sajnálatból nem lehet kapcsolatot építeni. Nem vagy anyukája-apukája, hogy eltartsd őt. Nem zárom ki, hogy csak fejős tehén voltál :(.


Ne hagyd, hogy zsaroljon. Aki pedig egy kapcsolatban zsarolni merészel, annak nem való kapcsolat.

2018. ápr. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy folyton a nyakamra jár, hízeleg, meg kedveskedik csak hogy visszamenjek hozzá. Azt hiszi együtt vagyunk még. Nekem van egy olyan érzésem hogy csak azért mert nem tudna egyedül megélni. Valamelyik nap azt akarta volna hogy menjek át hozzá este mert sz.x hiánya van. Persze nemet mondtam. Valahogy nem tetszik ez az egész. Amikor felhozom a szakítást rögtön azzal jön hogy akkor visszamegy az exéhez meg azonnal leres új nőt. Utána meg hogy csak én kellek neki senki más. Miért csinálja ezt? Már tönkre megyek idegileg. És a legnagyobb baj az hogy nagyon közel lakunk egymáshoz így is.
2018. ápr. 5. 11:16
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Jól döntöttél, de most már szakíts meg vele minden kommunikációs csatornát...
2018. ápr. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
14%
Annyira felnőtt vagy, hogy a szex szót nem mered leírni (ráadásul a +18-as kategóriában)? Menj vissza hozzá, legalább valaki felügyel rád.
2018. ápr. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
17%
Ha te lennel a ferfi, nem lenne igazad es segitened kellett volna a hitelben, de igy, hogy te vagy a no, meg szep, hogy lelepsz egy ilyen piocatol.
2018. ápr. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem tudtam miért van ilyen kevés pénze. Többször leültem vele beszélgetni, sokszor rákérdeztem hogy van e tartozása magánszemélyeknek/illetve banknak vagy akárhova.. szemembe nézett és azt állította hogy NEM 100%-ig. És szépen apránként derültek ki hogy valójában mennyi az annyi... a múltkori levél, véletlen elszólás hogy a munkatársainak stb. Én vagyok a nő
2018. ápr. 5. 12:07
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hazudik, manipulál, zsarol. Ez egy szemét, jól döntöttél. Tarts ki, zárd ki az életedből.
2018. ápr. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!