Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne rendbe hozni?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt a barátommal. Rengeteg jó tulajdonsága van, nagyon szeretem és tudom, hogy ő is szeret engem. De egyszerűen nem tudom néha elviselni, hogy állandóan otthon ülünk és nem csinálunk semmit. A szex is mindig ugyan olyan. Nehéz néha elviselni azt a gondolatot, hogy ennyiből fog mostantól állni az életem.

Nem szeretném viszont elhagyni, mert tényleg jól kijövünk és egy nagyon jó ember.

De be kell valljam unalmas így lenni. Jött egy másik fiú, aki viszont elvitt szórakozni, kirándulni, úgy éreztem végre, hogy érdemes élni. Flörtölt velem, megdicsért, éreztette, hogy kívánatos vagyok. Elcsábított az újdonság varázsa és sajnos lefeküdtem vele. Viszont nem akarok semmi komolyat, mert nem lehetne.

Már nagyon bánom, amit tettem. Inkább visszacsinálnám. Nem érdemli meg a barátom ezt.


Nem tudom feloldani ezt a konfliktust magamban.



2018. ápr. 10. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
26%

Amíg a barátodra háríthattál minden problémát addig sem nagyon erőlködtél a rendbehozatallal, most miért lett hirtelen ilyen fontos?

Abba nem gondoltál bele, hogy mondjuk a másik sráccal is ugyanitt tartanál 4 év után? Új seprő mindig jobban seper.

2018. ápr. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz. Én próbálkoztam kimozdítani, próbálkoztam a szexbe belevinni valamit. Pl a szülinapján a szobájában vártam meztelenül egy szalaggal meg masnival átkötve a derekamon.
2018. ápr. 10. 23:28
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Akkor ez van. Lehet, hogy nem kíván már úgy a barátod, elkényelmesedett, fene tudja.
2018. ápr. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt már nem lehet helyrehozni. Az első adandó alkalommal lefeküdtél mással. Egy kis kedveskedés és máris a bugyidban volt a másik pasi. Oltári nagy gáz van ezzel a kapcsolattal, ha ilyen könnyen elcsábultál. Nem segített, hogy próbáltad kimozdítani a barátodat, meg a rád tekert masni sem hozta meg a várt eredményt. Ezt a kapcsolatot az alapjaitól kellene újraèpíteni. Kb.elölről kéne kezdenetek az ismerkedèst. Nem ismeritek egymást igazán. 4 év alatt nem tanultál meg hatni a barátodra. Nem tanultad meg, hogyan vedd rá dolgokra, nem tudsz vele hatèkonyan kommunikálni. Ő sem tanulta meg, hogyan tegye èlvezetessè számodra az otthon töltött időt. Egymás testét sem ismertétek meg igazán. Ha tudnátok, hova és hogyan kell nyúlni, semmi szükség nem lenne masnira meg egyéb marhaságra. Mi a fenét csináltatok ti 4 évig?
2018. ápr. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

„Nehéz néha elviselni azt a gondolatot, hogy ennyiből fog mostantól állni az életem.”


Senki nem kötelez rá, te magad, a kényelmességed, a gyávaságod miatt maradsz benne a kapcsolatban.

Szerintem szakíts a barátoddal, hiszen ha úgy érezted volna eddig is, hogy érdemes és lehet javítani a hibákon, megbeszélni a gondokat, akkor már megtetted volna, és nem megcsalod valakivel.


Mellesleg, hiába maradsz vele, ugyanúgy unni fogod, ugyanolyan izgalom nélküli marad a kapcsolatotok. És a barátoddal szemben is tisztességesebb lenne, ha megmondanád neki, hogy megcsaltad, és lenne lehetősége dönteni, hogy akarja-e folytatni így veled.

2018. ápr. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%

Tartsdmeg a szeretot. Ilyen sz.r kapcsolatban slapveto lenne nekem is. Kozben ujult erovel lehet keresgelni egy uj pasit.

Te megprobaltal mindent.

N

2018. ápr. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vagy belenyugszol, hogy neked ennyi jut életed végéig, és egy jó szexben vagy egy kis szórakozásban nem lesz részed. Vagy megmondod, hogy neked ez nem elég, és kilépsz.

Te is inkább tapicskolsz a langyos kakiban, mert félsz egyedül maradni. Nem a párod értékeled ennyire sokra: egyszerűen attól félsz, hogy nem találsz jobbat, vagy egyáltalán valaki mást helyette. Beéred vele, csak ne legyél szingli.

2018. ápr. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is lépj ki!

Én beleragadtam 17 évre, szültem 2 gyereket és most kínlódok, hogy hogy váljak el :( Ha újra ott lennék nem csinálnám az tuti!


Azt gondolom, ha idáig képes voltál elmenni, hogy valakivel lefeküdj, akkor ennek a kapcsolatnak itt a vége. Függetlenül attól, hogy a másikkal hogy alakul

2018. ápr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szakíts. Én hasonlókapcsolatból léptem ki jópár éve.


Elkényelmesedés, semmit nem csináltunk álló héten, a szex is szar volt.

Fél évig próbáltam! rendbe hozni, ő totálra beleszrt... ennyi volt, kidobtam.

2018. ápr. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!