Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti idegesítenétek magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti idegesítenétek magatokat azon, ha egy barátjával sokat beszélget?

Figyelt kérdés

Mikor még csak randizgattunk a jelenlegi párommal, akkor több ember is figyelmeztetett, hogy van neki egy fiú barátja, aki nem biztos, hogy csak a barátja szeretne lenni. Ezt a fiúnak az egyik legjobb barátja mondta nekem akkor. Később kiderült, hogy a párom legjobb barátnője is mondta már neki(barátnőmnek), hogy mintha azt látná a srácon, hogy ő többet szeretne. Már beszéltünk róla a barátnőmmel, de ő annyit mondott, hogy barátok és nem érti miért idegeskedek. Mondtam neki, hogy szerintem nincs fiú-lány között barátság és azért mert több embertől is hallottam már ezt a dolgot...nem jutottunk előrébb. Illetve a mint a címben említettem, szinte mindennap beszélnek. Ti mit tennétek a helyemben, ismét felhoznátok a témát? Sajnos nem hagy nyugodni a dolog.

F24 L 21 Majdnem egy éve vagyunk együtt.



2018. ápr. 11. 08:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg te érzelmileg, szellemileg nem elégíted ki a barátnődet. Jobb lenne talán más barátnő után nézni.
2018. ápr. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!