Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebből még egészséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből még egészséges kapcsolat?

Figyelt kérdés
8 éve jöttem össze a feleségemmel,ebből 6 éve házasok vagyunk ,együtt lakunk. A házasság után 2 évvel a feleségem megcsalt de valamiért(talán a közös lakás,anyagiak miatt együtt maradtunk). Aztán 2 évre rá én is megcsaltam ,szeretőm volt 1,5 évig titokban akibe szerelmes is voltam,de járöttem,hogy má a mentalitásunk ezért otthagytam és együttmaradtam a feleségemmel(aki erről nem tudott semmit,csak annyit,hogy tetszettem a másik lánynak). Ismét eltelt 2 év nem volt megcsalás senki részéről és kezd a feleségem többet tenni a házasságunkba minden téren,mint eddig(ami az elején fordítva volt én tettem többet bele minden téren). Közbe 35 lettem ő 33 és felmerült a gyerekvállalás kérdése. Csak bizonytalan vagyok,hogy ezek után még lehet-e ebből egészséges hosszú kapcsolat.
2018. febr. 24. 10:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem vegyetek be a kapcsolatotokba 1-1 szeretőt és akkor lehet még valami belőle. Amúgy menthetetlenek vagytok mind a ketten és még gyerekek is.
2018. febr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Hát szerintem nem. 2 év után senkihez nem mennék férjhez. Az hogy mind a ketten megcsaltátok a másikat ....minek vagytok együtt? Boldog vagy te egyáltalán? Honnan tudod hogy ő nem csalt meg utána? Mert azt mondta? Az kevés. Senki nem ismerné be hogy megcsalja a másikat. Előbb vagy utóbb újra jönnek a megcsalások és azért egy ilyen közegben felnövő gyerekre lehet rányomja a bélyeget.
2018. febr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha ennyi évig (megcsalások után is) kitartottatok egymás mellett, az azt jelenti hogy együtt akartok lenni. Mondjuk téged nem értelek, mi az hogy 1,5 évig volt szeretőd akibe szerelmes voltál? Miért nem váltál el, miért nem hagytad ott az asszonyt?


Nálunk is voltak megcsalások (de szerelem nélkül, és nem több évnyi), és mi is az együtt maradásra törekedtünk. A saját tapasztalatom az, hogy a legszara.bb kapcsolatot is helyre lehet hozni, ha akarjátok. 35 évesen tényleg nem vagy fiatal, de gondolom tudsz mérlegelni, hogy ez a nő neked jó e? Szeretnéd e anyának? Ha igen, ezentúl úgy kell ebbe a kapcsolatba beleállni!


Egyébként "csak" a megcsalások a bizonytalanságod alapja?

2018. febr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nálatok a leírtak alapján hiányzik a megfelelő kommunikáció. Azt írod,hogy csak vélelmezed,hogy mi miatt Veled, aztán megcsaltad, amit Ő a hosszú idő ellenére sem tudott.


Mielőtt gyereket vállalnátok üljetek le egy őszinte beszélgetésre mit is szeretnétek.


Ha csak megszokásból, a közös anyagiak, vagy a félelem az egyedülléttől tart össze Benneteket fölösleges tovább együtt lennetek, főleg gyereket vállalni.


Szerintem arról is érdemes lenne elbeszélgetnetek,hogy mi volt az oka annak,hogy rövid házasság után mindketten másnál kerestétek a boldogságot.


Erre csak Ti tudjátok a választ.

2018. febr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ami fenn áll az annyi hogy mivel már nem 25 éves hanem 33 már lassan kezd úgy rájönni hogy egyre kevesebb esélye van a ,,piacon" és ha most elválnátok akkor már gyereke max 35-36 éves korában lenne ami már igencsak késő. Ezek mellett egy 35 éves férfi tud találni 28-30-as nőt magának.


Szerintem szimplán ennyi a dolog. Egyre kevesebb embernek kell a kor előrehaladtával és ha akar gyereket akkor a legjobb esélye hogyha veled marad.

2018. febr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet.

Ha mindketten akarjátok.

2018. febr. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez hülyeség.

Nekem nőként egy 35+-os pasas se kellene, mert az hogy enyi idősen nincs családja elég elgondolkodtató...

2018. febr. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet te sem tudod, hogy éppen "kinek tetszik a feleséged". Bizonyára megérdemlitek egymást, csak a gyerek fogja megszívni a rossz szülői minta miatt.
2018. febr. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, 8 éve vagytok még együtt és eddig sem tudtatok egy normális kapcsolatot fenntartani. Egy gyerek csak még jobban megnehezíti a kapcsolatot, úgyhogy egy ilyen házasságba biztos nem vállalnék.
2018. febr. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon laza a felfogásom,de ebben az esetben azt mondom,keress egy olyan nőt,akivel mindenben passzoltok.
2018. febr. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!