Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogalmazzam meg a barátnőmnek, hogy kicsit adjon le a testtömegéből?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék évek óta együtt vagyunk, szeretjük egymást de egyre kerekebb. Javasoltam már óvatosan hogy kicsit mozogjon és ne nassoljon annyit de mindig veszekedés lett belőle. Nem értem, hogy ha ő is látja a problémát miért nem tesz ellene semmit pláne, hogy az lenne a természetes, hogy tetszeni akar mindenki a párjának magamból kiindulva. Várom a javaslataitokat :)
2018. ápr. 11. 22:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
64%

11. Senki nem kényszerít semmit a màsikra. Ha nem tetszik valaki külseje, keresek màst, de nem alakítgatom kedvem szerint. Ez nem így működik.

Èn meg azt nem bírom amikor valaki szimplán felszínes. Mert a kérdező egyszer nem említette, hogy a pàrja egészsége miatt aggódna. Ez sokat elàrul. Róla, és a " hatalmas" szerelméről.


Egyébként igaz az is, hogy nem tudom megèrteni azt aki ennyire ràfügg ezekre a dolgokra, ha ennyi kiló vagy akkor kellesz , ha annyi akkor màr nem, fuj dagadt disznó stb.

Èrdekes, én ugyanolyan vonzónak tartom ugyanúgy szeretem a kedvesemet mint 8 éve, amikor összejöttünk, pedig 20 kgval nehezebb. Ettől függetlenül sokat mozog a munkàja miatt, a vérnyomàsa sem magas, sem a rossz koleszterinje. Szóval ennyi. Ha szeretsz elfogadó vagy, de senki nem kényszerít rà. Magàtól jön. Azért szegény csajnak biztos jó érzés lehet megtudni, hogy csak addig jó valakinek amíg alúlról veri a 60- at.Sajnàlom.

2018. ápr. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Nem az erdekel engem, hogy xy kilo alatt legyen csak az, hogy legyen szamara fontos a megjelenese es hogy probaljon tenni annak erdekeben, hogy megfeleljen nekem. Mert jelenleg nem erzem, hogy tenne barmit is azert, hogy tetsszen nekem.
2018. ápr. 12. 16:21
 13/24 anonim ***** válasza:

Itt csak az a "baj" (mármint a számodra) hogy lehet azt nem veszed számításba hogy ő így is megfelel magának.

"Megfeleljen nekem". És ha ő megfelel magának? Mindenki magának feleljen meg ne másoknak.

Igen, a párkapcsolathoz kell a vonzalom stb de ha ő így is jól érzi magát?

Óvatosan szóba hozhatod a témát, de készülj fel hogy lehet hogy ez őt ne zavarja. És amíg elégedett magával addig meg pont nem azzal fog foglalkozni hogy másoknak mi az ideálja.

2018. ápr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
78%
Oké, mindenki magával legyen elégedett. De mit szólnátok, ha a párotok hetente egyszer fürdene vagy nem mosna soha többé hajat, mert neki így kényelmes és így elégedett magával?
2018. ápr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
45%

Minek vagy vele te szerencsétlen ,ha nem is tetszik??

Te ugye tökéletes vagy??!

2018. ápr. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

És miért kéne NEKED megfelelnie?!


Exem is kivolt, hogy dagadt vagyok, és fogyjak le. Ja, 61 kiló voltam a 170 centihez, és azért voltam "dagadt", mert Ő nem bírt felelmelni.


Sportolni kezdtem, ezzel együtt lefogytam, aztán ki is dobtam, mert bunkó. Ő,ő,ő, az,hogy ÉN mit éreztem, le volt szarva.

2018. ápr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Az alapvető higiénia teljesen màs dolog. Amúgy meg, ha nem fürdik, büdös, fogom magam és lelépek, ilyen alap dologért ha szólni kell rég rossz.


Az a baj kérdező, hogy nem neked kell megfeleljen, hanem sajàt magànak. Ilyen alapon 2 év múlva kitalàlod hogy neked már a jelenlegi hajszínével nem tetszik, fesse be, borotvàlja kopaszra, műttessen lufimelleket tetovàltasson szemöldököt stb stb. Szerinted egy nő arra vàgyik , hogy ne szeressék, csak ha vàltoztat magàn? Elàrulom , nem.

2018. ápr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2018. ápr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Azért ég és föld, hogy valaki lusta lesz és meghízik vagy hogy épp a hajszíne nem tetszik a párjának.

Lehet jönni az álszent süketeléssel, de ha valakit megismerek úgy, hogy hogy átlagos alakja van, had ne vágjak jó pofát ahhoz, ha aztán hízik, mint az ökör.

Szerintem egy teljesen vállalható dolog annyit kérni, hogy szívem, ugyan ne legyél már igénytelen a testsúlyodat illetően sem.

2018. ápr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
20. Erről beszélek. Ha ennyin múlnak az érzéseid, vonzalmad akkor hagyd ott/ vagy elmondhatod neki mi a gondod, hogy nem felel meg neked és vàltoztasson. Vagy belemegy vagy nem. Nem is értem igazàn a kérdést, mert szàmomra egyértelműek a lehetőségek ilyen esetekben.
2018. ápr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!