Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogalmazzam meg a barátnőmnek, hogy kicsit adjon le a testtömegéből?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék évek óta együtt vagyunk, szeretjük egymást de egyre kerekebb. Javasoltam már óvatosan hogy kicsit mozogjon és ne nassoljon annyit de mindig veszekedés lett belőle. Nem értem, hogy ha ő is látja a problémát miért nem tesz ellene semmit pláne, hogy az lenne a természetes, hogy tetszeni akar mindenki a párjának magamból kiindulva. Várom a javaslataitokat :)
2018. ápr. 11. 22:39
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nem érted utolsó. Nem választok se külsőleg nekem nem tetsző, se lusta társat. Ha valaki drasztikusan elkezd megváltozni pusztán igénytelenségből, az szerintem jogosan zavar.

Na meg elhízni se nem egészséges, se nem hasznos, hogy csak úgy legyinteni lehessen rá... Mondjuk "sajnos" bennem van annyi önkritika, hogy látom, ha hízásnak indulok, nem dugom a fejem homokba, mások meg halálos sértésnek veszik, mert őket úgy kell elfogadni mindig, ahogy vannak.....

2018. ápr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

#18: " Az alapvető higiénia teljesen màs dolog. Amúgy meg, ha nem fürdik, büdös, fogom magam és lelépek, ilyen alap dologért ha szólni kell rég rossz. "

Szerintem az alapvető higiénia pont annyira alapvető, mint az, hogy nem vágjuk tönkre rossz kajákkal a szervezetünk és nem merülünk el a lustaságban.


DE, oké, nézzünk más példát az elhízás és a fürdés helyett: Ha valaki széttetováltatja magát és tele rakja a testét pc-el, akkor arra is mindenki bólogatna szó nélkül?

2018. ápr. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
23. Nem tudom màs mit csinàlna, én elköszönnék. Mondjuk nem jönnék össze olyannal aki szét van tetovàlva/ piercingje van, mert nem tetszik. (2-3 tetkó belefér nekem, több nem igazàn). A fèrjemnek pl 1 tetkója van, célzottan csak ezt az egyet akarta, nem tervez többet. A bőrét nem lyuggatnà ki soha.
2018. ápr. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Még annyit 23. Hogy itt arc nélkül nagyon sokan szeretnek nagyot mondani " nem mérgezzük magunkat szar kajàval, egészségesen élünk bla- bla. Ezzel csak az a baj, hogy àltalànossàgban àlszent. Miért? Kapàsból vagy 30 olyan ismerősömet fel tudnàm sorolni akikről sajàt elmondàsuk alapjàn tudom, hogy heti szinten esznek pl csipszeket, csokikat, nem szeretnek mozogni, bőven elég nekik melózni/ tömegközlekedni, mégsem híznak egy dekàt sem, mert nem hajlamosak rà. Ez csak màzli, semmi több. Van aki nem ilyen szerencsés, minden deka fogyàsért sok héten keresztül küzdenie kell. Nem mindenki egyforma, nem mindenki olyan erős, hogy élete végéig bírja a diétàt, mozgàst, munkaóràkat...Persze te biztos tökéletes vagy és ha véletlen fogynod kell, marha kitartó vagy, de az emberek nem egyformàk. Ezt felnőtt emberként szerintem fel lehet fogni. Nem mindenki képes arra, hogy munka miatt hulla fàradtan még edzeni menjen, hogy a finomsàgokat egy életen àt megvonja magàtól és nyúlkajàn éljen.
2018. ápr. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!