Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek én gondolom túl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én gondolom túl?

Figyelt kérdés

Január óta vagyunk együtt a barátommal, de néha azt érzem hogy ő nem gondolja annyira komolyan mint én.

Nem mondta még hogy szeret és magától sosem írná, hogy hiányzom neki. De mikor találkozunk mindig puszilgat, ölelget... érezteti hogy szeret, de ki nem mondanà.

Néha alig beszélünk messengeren és nem ír órákig... mintha nem is érdekelné mi van velem.

Exem nagyon az ellenkezője volt.. ezért nem tudom hogy lehet csak a rossz tapasztalatok miatt komplikálom túl.. vagy szerintetek van okom aggódni?



2018. ápr. 12. 00:01
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Igen.
2018. ápr. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Vannak olyan férfiak, akik nehezen és/vagy ritkán fejezik ki szavakkal az érzéseiket, ami bár zavaró, de nem jelenti azt, hogy komolytalan és nem szeret.


Nem hiszem, hogy aggódnod kéne, de azért el kell gondolkodni azon, hogy ha neked nagyobb az igényed a romantikus beszédre, törődésre, akkor vélhetően mellette nem leszel elégedett.

2018. ápr. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

felejtős

meg olyan bipoláris

mikor kellesz neki, akkor kedves, máskor meg sem ismer.

olvass utána a nárcisztikus személyiségzavarnak.

2018. ápr. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Noren1989 ***** válasza:
53%

Màs lenne a szeretetnyelvetek, netalàn?

Ha nem ír, nem lehet, hogy dolga van?


És igen, te komplikàlod túl.

2018. ápr. 12. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Alig három hónap nagyon kevés.Még nem is ismeritek egymást.

Nekem gyanúsabb lenne ha egy két hónap után ömlengene.

Amúgy sem az számít mit mond hanem mit tesz.

Volt aki azt mondta élete szerelme vagyok...tudod hol van most? Sehol...

2018. ápr. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem szeretem ha valaki nem fejezi ki szavakkal is,hogy szeret,vagy hiányzok neki,stb.Az meg ha nem érdekli mi van velem,lelombozó tud lenni,onnantól engem se érdekel a másik.
2018. ápr. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Neki annyi elég belőled,amennyit a randikon kap.Talán ő nem ez az ömlengős típus.Ha romantikára vágysz,nem biztos,hogy ő ezt meg tudja adni neked.Nem feltétlenül azért,mert sz..rik rád,hanem mert ő ilyen.Ha neked ez kevés,mondd el neki!Ha erre negatívan reagál,nem hinném,hogy futni kell utána.
2018. ápr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak teret akar neked hagyni .
2018. ápr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!