Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a páromnak szinte semmi ideje nincs rám?

Figyelt kérdés

Idén úgy alakult, hogy két továbbképzésre kell mennie a munkája miatt, a munkája eleve napi 9-10 óra, és ezen kívül jár edzeni is, különben megőrülne. Rendszeresen jár hétvégén vidékre, mert segítenie kell a családi házzal, ahol szintén egész nap a földeken vagy a kertben besegít. Ez ideiglenes helyzet, viszont elég hosszúra nyúlik, még legalább fél évig ez lesz.


Mit tegyek, én nagyon szeretem, de jóformán látom heti 3x éjszaka, amikor szexelünk vagy az se, mert a kimerültségtől elalszik. Én tényleg próbálom lefoglalni magam, új sportot kezdtem el a meglévő mellett, így heti 4x edzek, dolgozok, járok programokra, barátokkal, de ez nem pótolja azt, hogy a párommal szinte semmi közünk egymáshoz.


Egészen biztosan nincs más nő a dologban, és én se kacsingatok senki felé, de nagyon szenvedek ettől a helyzettől, nekem szükségem lenne közös élményekre. Mindazonáltal teljesen megértem, hogy muszáj neki ezeket a képzéseket csinálnia.


Volt már valaki így? Hogy lehet ezt kibírni?


2018. ápr. 12. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Ez nem kapcsolat.Arra az 1-2 alkalomra jó vagy,másra nem igazán,nem tűrném el ezt.Ha ennyire nincs ideje,ne legyen kapcsolata.
2018. ápr. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld kibírni ezt a fél évet! Ugyanakkor mondd meg neki, hogy ez számodra nagyon nehéz, és hosszabb távon biztosan nem fog működni.
2018. ápr. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Ha eleve nem vagytok mindketten hasonló beállítottságúak, akkor nagyon nehéz összeegyeztetni. Vagy elfogadod, hogy ez van, vagy szakítasz, és keresel mást.

Engem nem zavarna egy ilyen helyzet, mert eleve én is aktívabb vagyok, de ez én vagyok. Te meg ezek szerint másmilyen vagy.

2018. ápr. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem értem miért lett lepontozva az első válaszoló. Igaza van,ez nem kapcsolat. Még neha egy szexkapcsolat is tartalmasabb ennél... Beszélgess el vele,hogy neked ez így nem működik.
2018. ápr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
#4 Azért pontoztam le, mert én nem dobnék el egy kapcsolatot egy néhány hónapos nehéz időszak miatt.
2018. ápr. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Vagy elviseleled ezt az időszakot, vagy abbahagyod...ez csak és kizárólag a te döntésed lehet. Én kivárnék ennyit, ha megvan a kölcsönös szerelem .
2018. ápr. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%

Legalább te tudod mennyit kell bírnod ilyen körülmények között várnod és legalább találkoztok heti 3x. Ezen kondícióknak én személy szerint örülnék, habár a miénk távkapcsolat.

31/f

2018. ápr. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, azt mondta sajnálja és igyekszik, néha miattam nem alszik, csak 4-5 órát, hogy egy kicsit beszélgessünk, tehát komolyan veszi, hogy ez nekem zavaró, csak nem tud vele mit kezdeni. Néha ebéd időben is felhív, hogy kicsit beszéljünk, ne csak messengeren. Én is azért bizakodok, mert ezelőtt azért nem ez volt, és tényleg nem örökké tart, csak kb fél év a két képzés, plusz a családnak is csak addig kell segíteni, amíg el nem adnak mindent, amin épp ott dolgoznak. Ez akár már 2 hónap múlva is lehet, még nem tudni. Szóval tudom, hogy nem örökké lesz így, csak jelenleg irtó nehéz, még úgy is, hogy én is jól el vagyok egyedül, csak hiányoznak a közös programok. Ezért is kezdtem új dolgokba, hogy lekössem magam.
2018. ápr. 12. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!