Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor nem megcsalás, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor nem megcsalás, akkor mi miatt történnek a válások, szakítások?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 7. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Ezer meg egy oka lehet a szakításnak a megcsaláson kívül.

-két ember nézete adott dologról (pl. gyerekvállalás) merőben más

-a párkapcsolat során felszínre kerülnek olyan emberi tulajdonságok, amik az elején nem

-rossz társaság miatt megváltozik az egyik fél

-egyszerűen nem szereti már egyik fél a másikat

...satöbbi.

2018. ápr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Világnézeti különbségek, összeférhetetlen személyiségek, távolság, betegség, eltérő vágyak, hanyagság, szerelem hiánya.
2018. ápr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Én azért fogok hamarosan szakítani, mert a barátom nem szeretne lefeküdni velem. Számtalanszor beszéltem vele, de mindig kitérő választ adott, ha próbálkoztam akkor sem lett belőle szex (max én tettem a kedvére, de ő nem mozdult rám)... Nekem elég volt ebből. Nem változtam meg a megismerkedésünk óta, más férfiaktól szoktam elismerő pillantásokat kapni. De párom szemében egyszerűen megszüntem nőnek lenni. :(
2018. ápr. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Szex :( Nagyon keveset szexelek a baratommal. :( Mindig kitalalja hogy most miert nem alkalmas. Az a baj,hogy sokat dolgozunk mindketten es amikor raernenk akkor inkabb massal van. Haverokkal, meg elmegy ide oda. En is ez a tipus vagyok aki nem log a masikon hanem a barataival is van, de amikor egyutt vagyunk akkor meg mar faradt lusta csak filmet akar nezni kajalni akar vagy setaljunk menjunk valahova de szex heti 1x van altalaban es akkor is kb 10 perces gyors kefeles. Semmi intimitas. Meg en szopjam le es csinaljam 10-15percig de o csak akkor nyal ki ha kulon megkerem es kb egy percig csinalja. Nem ertem de amikor szolok ra akkor panaszkodik hogy telhetetlen vagyok. Mar meguntam. De mi meg nem szakitottunk. De emiatt elobb utobb vege lesz. En most mar belekenyelmesettem ebbe es nem is erdekel mi a helyzet.


Az o oldalarol nezve a rossz es keves szex miatt lesz vege.


Reszemrol mert azota jo parszor megcsaltam egy pasival.

2018. ápr. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző házasságból gyerek, főleg, ha veletek lakik. (Nálunk már emiatt rezgett a léc, nem sokon múlt...)
2018. ápr. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Őszinte nyílt kommunikáció hiánya, önző egoista viselkedés, nincs kompromisszum, egymás elhanyagolása, tiszteletlen viselkedés, lesz..rjuk a másikat, nem foglalkozunk érzelmileg egymással, kihűl a kapcsolat, csak megszokásból vannak már egy ideje egymással, van aki belátja, hogy a gyereknek is jobb ha elválnak a szülei, anyagi gondok, függőségek..stb.
2018. ápr. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A félrelépés csak következmény a férfiak részéről. Ha otthon minden rendben van, akkor sörrel a kezükben fekszenek a tv előtt, és bámulják a meccset. Annál lustább, hogy más nők után kajtasson. Nőknél sokszor elég pár pohárka, egy jó pasi, jó dumával, és már meg is van a válóok (és a baba). Ez viszont nem derül ki, ha magától nem mondja el.

Megcsalásra csak ráfogják, hogy az volt a válás oka. Igazából a megcsalás csak annak a problémának a következménye, ami miatt igazából bekövetkezik a válás. Ez az egymás iránti elkötelezettség hiánya.

2018. ápr. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!