Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Problémamegoldó szex? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Problémamegoldó szex? Miért gondolja úgy a barátnőm, hogy ez jó megoldás?

Figyelt kérdés

Mióta vele vagyok néha akadnak konfliktusaink, és egy pontig vitatkozunk a dolgon, aztán ahelyett hogy érvelne a saját igaza mellett vagy belátná az igazam, elkezd szexuálisan inzultálni, és kéreti magát..

Kérdeztem tőle, hogy miért csinálja ezt? Felizgul ha indulatok vannak, vagy szimplán így akar véget vetni a vitának?


Azt felelte, hogy nem izgatja a dolog, de nem szeret veszekedni, és ez szerinte egy jó megoldás, mert végül megkapjuk mindketten amit akarunk.


Nem látom benne sem a logikát se semmit.. Ráadásul vannak problémák amiket így nem tudunk megoldani, mert mindig az lesz a vége, hogy felajánlkozik.. legutóbb már elutasítottam, amin persze vérig sértődött..


Egyébként meg nem ilyen nőnek ismertem.. ezért sem tudom hová tenni ezt az egészet..

Félreértés ne essék, nem azt várom, hogy beismerje az igazam, mert nem érdekel ha nem akar ne fogadja el amit mondok, de így nem tudunk egyről a kettőre jutni, mert állandóan az a vége, hogy "jó akkor dugj meg"


2018. ápr. 13. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyanítom azért gondolja így mert eddig bevált. Mint a gyerekeknél akik hisztiznek. Azért hisztizi mert megtanulta hogy ezért csokit kap. A barátnőd meg megtanulta hogy a kielégült férfi nem panaszkodik.

Értesd meg vele hogy ez egy szar módszer és vezesd rá a beszélgetésre. Eleinte nehéz lesz mert egy rossz beidegződést nehéz kijavítani de magyarázd el neki hogy se a szex se a durci nem megoldás. Amikor jönne a gondolat hogy dugásra tereli a vitát gondolkozzon inkább el azon miért is menekül a helyzetből. Mert ez sima menekülés.

2018. ápr. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Phuuu pedig vitak utan mennyire jo a szex😃

Ferjemmel szerencsere ritkan veszekszünk,akkor sem durvan

altalaban nem szolunk egymashoz 1-2 orat amig mindketten megnyugszunk.

Aztan bocsanatot kerünk egymastol es valami irto szenvedelyeset szeretkezünk😊

2018. ápr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert az emberekbe mélyen beleépültek az ilyen sztereotípiák, hogy a férfiak 24 órában szexet akarnak, az nekik a legfontosabb és a szívükhöz a farkukon meg a gyomrukon keresztül vezet az út, meg hogy a férfi ha tud üríteni meg kajálni akkor már boldog. És még lehetne sorolni a hasonló mondásokat. És ezek kialakulásában a férfiak is eléggé ludasak. Lásd: te is csak legutolsó alkalommal utasítottad vissza tehát eddig számára működött a dolog.
2018. ápr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig jobb módszer, mint a "nincs szex amíg...", Amúgy szex után vissza szoktatok térni a problémára? Jó eséllyel a farkadnál fogva akar vezetni. Azt hiszi, ha kielégülsz, könnyebben adsz neki igazat, könnyebben hajtasz fejet az ő akarata előtt. Te élvezed ezeket az együttléteket?
2018. ápr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Négy ilyen eset volt.

Nem vitázunk sűrűn.. apróbb dolgokat elintézünk, persze ő is és én is makacsok vagyunk, nem szívesen enged egyikünk sem.

Bár én sokkal racionálisabb vagyok, őt sok esetben az érzelmei irányítják, amit el tudok fogadni, de nem mindig. Jellemzően ez generálja a problémát.

Úgy gondolom tiszteljük egymást ezzel sincs gond.


Egyszer volt volt aktus, két alkalommal orálisan kielégített, majd úgy gondolta le van tudva a dolog, kapóra jött neki a fürdő aztán már rohant is a dolgára.

Most legutóbb "leállítottam" és mondtam, hogy ezt meg kell beszélnünk addig nem nyúlhat hozzám. Aztán ebből jött a hiszti..

Egyébként nem, nem élvezem ezeket az alkalmakat, ugyanis hiába elégít ki, a problémánk nem oldódik meg, csak tovahalasztódik.

2018. ápr. 13. 17:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert ez a jó megoldás. A szex mindenre jó megoldás. Nálam működik. Nincs az a probléma, ami érdekelne, ha lehet szexelni is.
2018. ápr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6os, de ez az, hogy a szexszel nem oldod meg a problémát, csak nem veszel róla tudomást. De attól, hogy nem veszel róla tudomást, még van. Kérdező, érdemes lenne erről beszélgetni a barátnőddel. Az "addig nem nyúlhat hozzád" azért elég durva, ezen én is kiakadtam volna. Mi pl.szeretjük összebújva megbeszélni, ha van valami probléma. Mind a kettőtöknek meg kell tanulni a konfliktuskezelést. Nem kell körmötök szakadtáig ragaszkodni az igazatokhoz. Mi pl.nem fecséreljük az időt a "kinek van igaza" dologra. Marhára nem számít, kinek van igaza. Az számít, hogy hogyan lehet úgy megoldani, hogy mind a kettőtöknek jó, vagy legalább elfogadható legyen. Az is mindegy, hogy szex előtt vagy után, esetleg 2 menet között születik-e megoldás. Sőt, az sem baj, ha csak napok múlva találtok megoldást.
2018. ápr. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet azért csinálja ezt mert nem lát más megoldást, azon kívül, hogy neked adjon igazat és behódoljon. Már a leírásodból is az jön le, hogy te valamiképpen azt hiszed, hogy mindig neked van igazad és kicsit jobb vagy nála amiért 'racionálisan gondolkozol'.
2018. ápr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!