Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem duzzog napokig, megoldás?

Figyelt kérdés
Az alap gond, h neki nagyobb a szexuális igénye, mint nekem. Így folyton eljutunk oda, h szex után pár nappal kérdezgeti, mikor lesz már, majd ha egy hét is eltelik, duzzogva kezd járkálni a lakásban. Ha kérdem, mi a baj, általában azt kapom, h nem mondja el, mert úgysem értem meg és jobban megbántom. Ha tippelek, h a szex-e a baja, akkor az a válasz, h ő semmit se tett, de én máris kombinálok. Így aztán tényleg nincs kedvem közeledni hozzá, de már beszélgetni se. Mi a fene van?

2017. dec. 29. 15:01
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
100%
Hiányzik neki a szex. Gondolom jelentős eltérés van az igényekben...
2017. dec. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
37%

Ülj le, beszéld meg vele, hogy gyerekesen viselkedik.


Mikor összejöttetek, akkor nem volt gond, hogy ellentétes a szexuális igényetek?


Van két szép keze, ki lehet elégíteni saját magát is.

2017. dec. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
83%
En is igy vagyok a ferjem tobb szexet igenyel de hala a jo Istennek megerti.De nem minde1 az se hogy mennyi a szex egy kapcsolatba es meg lehet erteni ot is egyfelol
2017. dec. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
73%

Az nem jutott eszedbe, hogy ne hetek teljenek el két szeretkezés között?

Te is pontosan tudod, hogy azért ilyen, mert ez neki kevés. Ami teljesen normális, mert egy jól működő házasságban legalább heti 3-4 alkalom lenne. De heti egy akkor is, ha "eltérőek az igények".

A helyzet az, hogy neki van igénye a szexre. Neked már nincs.

Ez pedig nagyon komoly problémára utal, ez csak egy tünet.

Nézz magadba, hogy miért nincs kedved a férjedhez. Aztán tessék megoldani.

Ne reméld, hogy le fog mondani a szexről teljesen. Ebbe bele fog unni és el fog válni.

2017. dec. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
68%

Hát 2-es, gratulálok, ez aztán a felfogás!


Kérdező, kizárt dolognak tartom, hogy létezik olyan kapcsolat, ahol még sosem különbözött az éppen aktuális vágy mértéke. De ha ez állandó, ott bizony egy idő után gondok lesznek.


Mire érti azt a párod, hogy nem érted őt meg és ha beszél neked, jobban megbántod? Tettél már esetleg megjegyzést arra, hogy fokozottabb a szexuális igénye, mint neked?


Próbáljatok meg őszintén beszélni egymással erről a problémáról, mert előbb-utóbb a kis hógolyóból lavina lesz és esetleg olyat tesz, amit nagyon meg fog bánni. Én mindenesetre örülnék a helyedben, hogy nem máshol keresi a gyönyört. Hiszen ez azt jelenti, hogy még mindig kívánatos vagy számára.

2017. dec. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
43%
hetekig nem szexeltek a férjeitekkel aztán hölgyeim csak tessék csodálkozni meg sírni amikor félre lépnek....
2017. dec. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
33%

#5


Persze, még engem olts le, mert javasoltam valamit (humánusabb az önkielégítés), hisz két teljesen különböző szexuális igényű ember kötött házasságot, aztán jön a sírás rívás, hogy nem elégül ki a pasi akkor, amikor akar.


De kielégíteni magát, meg aztán luxus, mi? Csak az asszony tegye meg vele, ugye?

De ha venné a fáradtságot, és heti egyszer könnyítene magán, akkor nem viselkedne úgy, mint egy hisztis kisfiú.


Azért házasodtak össze, gondolom, mert elfogadják egymást, úgy, ahogy vannak.

Kompromisszumra készek.

De a pasi miért nem? Miért hiszik azt sokan, hogy csak szexxel lehet kielégíteni magunkat? Önkielégítés meg az tabu? Miért?

2017. dec. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
58%

* jav: szexszel


Jobb lenne, ha a pasi megcsalná a párját?

2017. dec. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
95%

Nem hoz már téged lázba a férjed.

Ez van, ezt először el kell fogadni, hogy tovább tudjatok lépni.

2017. dec. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
71%
Több, mint egy hétig nincs szex, és csodálkozol, hogy morcos a férjed. Ettől minden egészséges férfi kikészülne hosszútávon. Feküdj le gyakrabban a férjeddel, és nagy valószínűséggel nem fog duzzogni. Gondolom már többször mondta neked, hogy ez így nem jó neki, de Te tojsz rá. Nem erőlteted meg magad, hogy gyakrabban legyetek együtt. Abban is igaza van, hogy Te nem érted meg őt. Te nem érzed a gyötrő vágyat. Amikor hozzáérnél a másikhoz, de nem lehet.
2017. dec. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!