Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy viseljem el a szakítást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viseljem el a szakítást?

Figyelt kérdés

Nem rég szakítottam a barátommal mert távkapcsolat volt és már nem bírtuk a problémákat.

85napig jártunk, én 15 ő meg 17 és nagyon szerettem:"(


2010. jún. 12. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én szerelmes vagyok egy fiúba aki 110 kmrel odébb lakik de még nem jöttünk össze. Ha egyszer mégis sikerülne és szakítana velem azt hiszem beleőrülnék, de várj türelemmel,lehet hogy újra összejöttök! Vagy még egy nála jobb fiúval is összehoz a sors! A volt barátom elhunyt és úgy gondoltam nála jobb nem is létezett, de most megismertem Őt és küzdök érte mert számomra ez a remény! Kitartást!
2010. jún. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem tudtátok megbeszélni az adódó problémákat akkor még jobb hogy időben döntöttetek a szakitásról mint hogy még évekig szenvedjetek a semmiért! Igy neked is és neki is van esélye, hogy megtaláljátok egy másik emberben a szerelmet,aki tényleg az igazi lesz! Ha viszont ő az igazi a sors összehoz benneteket, lehet hogy még csak nem jött el a ti időtök... de ez majd kiderül az évek során! Ne szomorkodj...minden megoldódik!
2010. jún. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én szakítás után oylan voltasm mint egy zombi..de a kemény hardrock zene segít:P legalábbis nekem segített...meg az ha volt valaki akinek elmondhattam az érzéseimet..mondjuk én rosszul csináltam mert elkezdtem cigizni meg piálgatni miután szakítottunk....de még most is barátok avgyunk és pl hnap is fogunk találkozni...de már nem vagyok szerelmes belé..talán lehet h nem is voltam annyira csak angyon szeretem mint a testvérem:) és hiányzik..nagyon...:/
2010. jún. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!