Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak ha azt akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ha azt akarom elerni, hogy ferjemnek fontosabb legyek mint a telefonja meg a baratai?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 15. 16:04
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Utolso 3 valaszolonak is teljesen igaza van.
2018. ápr. 16. 01:03
 12/25 anonim ***** válasza:
68%

Sajnálom… :/


Szerintem két oka lehet annak, ha ilyen a férjed. (40/F) Te tudhatod meghatározni, hogy melyik lehet nálatok a helyzet.


1. Igazából nem a férjed, minőségi értelemben. Talán sosem volt az. Sok férfi eleve fogalmilag és érzelmileg képtelen is erre a minőségre, egyszerűen csak bürokratikus eszközként felhasználta a házasság intézményét, mert nem a szingliéletet választotta. Ha a dolog a esküvővel kezdődött, akkor ez a valószínűbb pont.


2. Feladta. Ha régen más volt (és nem az esküvőnél változott meg), akkor valószínűleg valamikor te követtél el valamilyen hibát olyan téren, hogy valamilyen mértékben kivontad magad a kapcsolatból, végsősoron nem értékelted az ő jelenlétét a kapcsolatban. És egy ponton feladta, és választott valami mást, aminél nincsenek ilyen szempontok: egy telefon nem tesz vele ilyet, se egy számítógép, egy autó, játékkonzol, munka, haverok, sport.


Ha egyik sem tűnik vonatkozónak, akkor talán így hirtelen, részletek nélkül esetleg kimaradtak részemről most további opciók… :) (De nyilván nem írhattad le a fél életeteket, ez érthető…)

2018. ápr. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:

Ugy latszik, nalatok o a settler, te pedig a reacher. Ez alapbol nem baj, de ugy latom nalatok mar extrembe ment at a dolog.


Sajnalom, de te egy poccsel elsz egyutt, nem egy ferjjel. Megoldas: sargalap, esetleg piroslap.

A feher zaszlo nem opcio.

2018. ápr. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos tuti, hogy van valakije!! Neki ez a legkényelmesebb heelyzet, mert te biztosítod neki a "biztos" családi hátteret, s közben gond nélkül máshoz jár.... :/
2018. ápr. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Ugyanarra gondolok mint ti h van valakije de annyira tagadja es azt mondja hogy ezzel amikor ezt mondom, megjobban felidegesitem. Egy heten hetszer este jar csak haza, hetvegen sincs velunk. Nagyon rossz hiszen a gyermekunkkel varjuk hazaerjen, hogy egyutt legyunk a csalad. De nem. Vacsorazik es telefonozas lefekvesig.

Konnyes szemmel elmondom mi bant es engem hibaztat, es mondja azert megy mindig el itthonrol hogy ne lasson szomoru arcot, mivel azt nem szereti. Es a hangom sem akarja hallani sem. Nem fogja fel hogy anit csinal azert nem vagyok boldog.

Az a baj hogy ez mindennapos lett mar

2018. ápr. 18. 08:32
 16/25 anonim ***** válasza:
79%
Ha minden este későn jár haza és hétvégente nincs otthon veletek szerinted mit csinálhat? Ne könnyes szemezz, hanem nyomozz!! Az egyik rokonom most bukott le egy másik nővel az ágyában! Nem bukott volna le, ha a párja könnyes szemmel magyaráz neki, az kellett hozzá, hogy utána járjon. Nem akarlak elszomorítani, de te sem gondolhatod komolyan, hogy naphosszakat barátozik vagy kint lébecol az utcán. A csajánál van, aztán hazaérve még chatelget is vele elalvasig. És a legjobb védekezés a támadás. Te rakerdezel és még ő durcizik be, hogy micsoda szemétláda vagy, hogy ilyenekkel gyanusítgatod. Ha ha. Tökön kell jól rúgni, de előtte kideríteni mióta néz hülyének. Remélem sikerül!
2018. ápr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Kedves utolso szaz szaz szazalekban igazad van es tenyleg igy rajonnek hova is jar. Csak hat delutanonkent faradtan erek haza, aztan rohanas a gyerekert az oviba, es vele vagyok otthon, mert edesapa sehol.

Es kisgyerek mellett fozok, rendet rakok, igy sem idom sem energiam nincs utanajarni.

Hozzateszem hogy tenyleg o alaz meg mindenkor es azt mondja en valtoztam, hogy miert nemvagyok az aki voltam regen. En vagyok a hibas oszerinte

2018. ápr. 18. 14:12
 18/25 anonim válasza:
0%
Nem tudom hogy mennyire elmérgesedett a helyzet, szóval hogy van-e visszaút és ha igen jó ötlet-e. De ettől függetlenül ezt érdemes megnézni, mert hatalmas tanítás szerintem (nem más csinálja meg a boldogságot): https://www.youtube.com/watch?v=atRD_tJLUVI
2018. ápr. 19. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
60%
Megunta a csaladi eletet. Ez van. Pont ezert en sem hazasodok soha. Ha kivancsi vagy merre jar, kuldj ra magannyomozokat!
2018. ápr. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
51%
Ne pocsékold rá tovább az életedet. Hagyd ott, keress másikat. Kutyából nem lesz szalonna.
2018. ápr. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!