Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit reagalnal az adott helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagalnal az adott helyzetben?

Figyelt kérdés
Parom azt irta nekem, szombat este, hogy a haverokkal bulizik, es odaultek mellejuk idegen nok, azokkal ismerkednek epp,es ezert most nem tud irni, nem.er ram..erre visszakerdeztem ez most komoly?Erre o : igen....kivancsi vagyok ki hogy reagalta volna le ezt .Utana majd leirom mi miert tortent.
2018. ápr. 16. 19:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

# 7


Köszönöm, szóval eltaláltam a hátterét. Nagyjából uyganazt írtuk kb egyszerre..


Ha ki akart ezért dobni, és nem "megleckézetni", az érdekes. Ezért ugyanis kár volt eljátszania, majd beismernie az okát.. Szerintem lehet csak harag beszél belőle. Bár nem tudjuk, mivel bántottad meg őt korábban.

2018. ápr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#9 Egyáltalán nem vagyok alárendelt, csak nem veszem fel egy "csaló" játékszabályait.

Tisztázom a helyzetet, és ha reménytelennek látom, akkor úgy kivágom mint macskát, sz*ni.

2018. ápr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

# 12

Akkor bocsi, aA nem hagyod annyiban, akkor ne is vedd magadra.


Igen, látom már közben szakítottak is.

Annyit mondok erre, jobb is.. ÉS nem alány miatt... Mert erősen ki lett provokálva, én is leparasztoztam volna, hiszen az volt. A fiú éretlen suttyó.

2018. ápr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
koszonom kedves utolso jol esett hogy megvedtel.Amugy egy 17 evvel ezelotti exemre volt feltekeny es ezert irta ezt...akihez 17 eve semmi kozom...nem.lattam nem beszeltem vele azota...es ez volt a bosszu..amugy a parom 41 eves
2018. ápr. 16. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!