Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek, egy jó ideje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek, egy jó ideje én pénzelem a barátom?

Figyelt kérdés
Egyetemisták vagyunk. Ketten lakunk. Már az év elején kért tőle, 35000 forintot amit mai napig nem adott vissza, hogy fizesse a szállást. Többször kért pénz ha bevásárolni ment, amint úgy szintén mai napig nem kaptam meg. Már 3 hete én adok neki kölcsönben, én fizetek randikon, mert ő első két nap elkölti a saját kis " vagyonát" piára meg cigire...Hétvégén, ezért már nem jut nekem sem szinte semmi... Számolom az aprót, hogy kaját vegyek magamnak, mig küld anyum vasárnap.. és ezután mindig kezdődik újból. Ti, hogy reagálnátok le ezt? Ui. megjegyezném, hogy nem szegények... Megvan mindenük, 2 autó, stb. Csak nem tudom...

2018. ápr. 16. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd magad kihasználni. Persze az ember szívesen segít a másiknak, de azért van egy határ.

Beszéld meg vele őszintén ezt a problémát!

2018. ápr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem tartanám el, ha kap pénzt csak piára meg cigire költi... Mondd meg neki, hogy nem adsz, ossza be az övét.
2018. ápr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Adhatnál nekem is, ha már ekkora balek vagy! :)
2018. ápr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Persze ha ezt egy egyetemista lány csinálná a pasijával, az tök természetes lenne.
2018. ápr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Úristen... Nem tudom minek kéne történnie ahhoz, hogy én pénzt kérjek valakitől. Anno volt olyan helyzet, amikor kb üres volt a tárcám, de sosem kértem pénzt a barátnőmtől és a randikra is mindig szereztem pénzt munkával.


Egyszer pl csak annyi pénzem maradt egy közös hétvége után, hogy BP-ről el tudtam menni Nyíregyházára, de ott még át kellett volna szállnom buszra, viszont arra már nem maradt pénzem. Persze ezzel már Pesten tisztában voltam, de a páromnak nem szóltam. Kértem egy kis aprót az emberektől, ami elég volt félútig kb, onnan meg jó 1.5 óra gyaloglás még a városig. Engem ez nem zavart, mert egyrészt a párom jól érezte magát a hétvégén, másrészt megoldottam a helyzetet, ahogy máskor is.


18 éves voltam és amíg nem találtam más munkát, addig egy hulladékfeldogozó üzemben dolgoztam és bár gyűlöltem minden percét, mégis csináltam, mert fontos volt a párom és nem vártam el, hogy ő gondoskodjon rólam. Azóta ugyan eltelt pár év és már régen irodán dolgozom, de az a lényeg, hogy egy igazi férfiban van akarat és annyi büszkeség, hogy ne csinálja azt, amit a Te párod. Szerintem ne pazarolj több időt egy ilyen életképtelen figurára. Később is csak a nyakadon fog lógni.


25/F

2018. ápr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Engem is eltartanál ha rendszeresen dugnálak?

Gondolozz már kicsit. Más lány pénzt kap érte ha dugják te meg fizetsz?

2018. ápr. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj meg nemet mondani!

Megmondod, hogy nem adsz pénzt, neked kajára kell, és így is lóg egy vagyonnal.

2018. ápr. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazi sugar lady vagy :)
2018. ápr. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
34%

Megérdemled,ha ilyen hülye vagy. :)

Ugyanezt teszik a nők,fordítva.

2018. ápr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!