Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy dolgozzam fel ha hülyeség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam fel ha hülyeséget csináltam és megis aláztattam magamat?

Figyelt kérdés

Neten ismerkedtem meg egy férfivel akinek mondtam hogy férjnél vagyok és van egy 9 hónapos gyerköcöm de csak tovább írt és egyre jobban a bizalmamba férközött és bíztam benne ami nagy hiba volt.Egyszer találkoztunk és megcsókolt akkor én pofán vágtam nem is kerestem.Tudni kell hogy a férjemmel nem épp a legjobb az elmúlt 1 évben a kapcsolatunk és múlthét pénteken össze vesztünk és fogtam magam eljöttem a gyerekkel együtt.Mivel éjszaka közepén nem értem el senkit a Blaha Lujza téren meg nem aludhatok gyerekkel felhivtam a férfit.Segitett is és befogadott.Vasárnap reggel mielőtt elment dolgozni lefeküdtem vele amit szégyenlek de én kezdeményeztem mert elvoltam/vagyok keseredve.Tök rendes volt.Hetfőn délután épp öltöztem mikor haza jött és kérdezte hogy vane kedvem a szexhez.Amire igent mondtam bár ne tettem volna.Szerette volna ha kikötőzve vadulnánk stb amibe bele mentem.Tépte a hajam, a popsim elkezdte ujjazni majd levette az óvszert hogy folytassuk úgy mikor kértem hogy ne mert nem szedek semmit és nem tudom vane betegsége azt mondta hogy nem élvez belém és nincs betegsége és egyszerűen levette majd úgy folytatta és nem kell mondanom belém is ment és még 5 percig csinálta meg csókolgatott simogatta a melleim.Mikor elengedett szóvá tettem az ágyon ülve ezt, és azt mondta szó szerint hogy ne aggódj úgyis rég voltál így pókhálótlanitva a tabidra meg itt egy kis pénz.Elmentem fürdeni, kb 10 perc után utánam jött hogy ne haragudjak, ne sírjak csak felhúzta magát valamin és rajtam vezette le.Mondom ennek akkor sem ez a módja hogy ezt csinálod velem mikor megbíztam benned.Ekkor beállt mellém a zuhanyzóba és megint simogatni kezdett, csókolgatni amit nem akartam hagyni de azt hiszem a lelki állapotom miatt is jól esett és megint szexeltünk és kb hajnal kettőig.Ma 9kor keltünk megetettem a kicsit míg ő lement közértbe.Mikor haza jött mondtam neki hogy beszélgessünk mert nem azért kértem tőle segítséget hogy szexeljünk hanem mert nem volt hova mennem de ha zavarok a tegnapi incidens után gondolkodtam rajta hogy haza megyek anyuékhoz hiába van 200kmre mire nyugtatott hogy ilyen többet nem lesz stb.De elég rossz kedvű volt a nap, gondoltam ne legyen feszültség meg kérdezem nincs kedve esetleg sétálni egyet mert leviszem a kicsit.Ő jött 1 órát voltunk el hármasban és mikor haza értünk megfürdettem a kicsit mert a játszon tiszta kosz lett és elkezde közben a mellem simogatni amit kértem hagyjon abba a gyerek előtt és mondtam hogy utána folytathatjuk ha el is aludt,kettesben.Szexelünk majd halál nyugodtan meg kérdezte hogy le vehetné az óvszert mire igent mondtam azt hiszem azért hogy elkerüljem a cirkuszt.Elment és még rajta ültem mikor mondta hogy ez volt az utolsó ha lehet estig menjünk el mire lesápadtam és kérdeztem hogy mi történt.Magához ölelt és szó szerint azt mondta hogy semmi de 1-2 szexnél többet egyébként sem akart csak ez így kapóra jött neki mert jó csaj vagyok de házasként meg gyerekkel a nyakamba ne várjam hogy ő többet akarjon aztán sírtam mondta hogy ő erre nem kíváncsi, elment míg össze pakolok és annyit mondott hogy a kulcsot dobjam be a postaládába.Most vagyunk a gyerkőccel a vonaton és ezen gondolkoztam hogy lehetek ekkora marha ezért tettem fel a kérdést amit mire megírok lassan szálhatunk le

23/N


2018. ápr. 17. 19:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Es az ilyen emberek vallalnak gyereket. Istenem..-.-“
2018. ápr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Jo kis kamu.
2018. ápr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem kamu
2018. ápr. 17. 19:20
 4/20 anonim ***** válasza:
86%

Nem értem.Magad oké, hogy lehetetlen helyzetbe hozod...de a gyereket???

Normális vagy???Rá gondoltál egy percig is???

Nem is tudok rád mit mondani...hogy indulhattál el egyáltalán este egyedül egy kisgyerekkel úgy, hogy nincs hova menned? Azt nem írtad, hogy menekülnöd kellett volna.

Már csak az kell, hogy terhes legyél.

2018. ápr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
19%
mit csináljunk ezzel a dologgal? Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél. Mindenki marha időnként, nem biztos, hogy ez olyan nagy marhaság volt. kicsit foglalkoztak veled.... nem tudhattad milyen a csávó.
2018. ápr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez tuti kamu...
2018. ápr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
Ajánlanám, hogy először járd újra végig az alsó osztályt, hogy megtanuld tagolni a szöveged.
2018. ápr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%

Én csak azt nem értem,hogy összeveszel a férjeddel,elmész,aztán 1-2 szex után kikötözteted magad egy tök idegen pasival,aki valószínűleg csak megdugni akar.Miért nem egyből a szüleidhez mentél?


Másodsorban miért hagyod magad kiszolgáltatni a gyerekkel,ha nincs lakásod?


Kissé felelőtlen vagy!


Ha ezt elmeséled,azzal kb. el is cseszed a kapcsolatod.Kb. tudd be egy hirtelen fellángolásnak,gyorsan felejtsd el és keress egy szállást,mert ezzel csak a gyereked issza meg a levét a dolgaidnak.Gondolj bele hogy milyen minta leszel neki!Ha nem megy a kapcsolat tisztázása,akkor hamar válj el és rendezd az anyagi helyzeted!Ne akarj egy pasitól függeni,mert csúnyán pórul fogsz járni!Legközelebb pedig gondolkodj józan fejjel,keress olyat,aki meg is érti a helyzeted!!

2018. ápr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit hittem.De igazatok van felelőtlen vagyok és ostoba is
2018. ápr. 17. 19:34
 10/20 anonim ***** válasza:
86%
Kifogtál egy istenbarmát, de téged se kellett félteni... Már eleve ott követted el a legnagyobb hibát, hogy rá gondoltál, mikor nem tudtad, kihez menj, szinte borítékolható volt a végkifejlet. Örülj hogy ennyivel megúsztad és imádkozzz, hogy ne legyél terhes. És legalább tanulj belőle!
2018. ápr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!