Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá, hogy szedje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá, hogy szedje be a gyógyszert?

Figyelt kérdés

Barátnőm pánikbeteg, írtak fel neki gyógyszereket, de nem hajlandó beszedni, ki se váltotta. Pszichológushoz kezdett el járni 2 hete, abban nagyon hisz. Én egyáltalán nem bízom ebben, kizárólag a gyógyszerben. Anyám bipoláris beteg, és megkeserítette az életünket, amikor úgy gondolta, hogy neki nem kell gyógyszer, elég a terápia. Nem akarom még egyszer ezt az életembe, nem értem, miért vannak olyan emberek, akik áltatjáj a betegeket, hogy boldogulni fog gyógyszer nélkül.

Hogyan térítsem észhez? Tegnap már kiabálásig fajult a vita, hiába kiabáltam rá (kövezzetek meg, de csak a javát akarok), akkor is rezzenéstelenül nemet mondott.


23/L

25/F


2018. ápr. 18. 13:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Amikor vmi gyógyszert vennék be, elég végigolvasnom a mellékelt tájékoztatót, és rögtön elmúlik az összes tünetem bogyó bevétele nélkül....

Néhány súlyos pszichés betegséget leszámitva ellenzem a gyógyszert, hosszú távon több kárt okoz és függőséget okozhat, sőt még a libidót is csökkenti.

2018. ápr. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
homeopátia talán tud segíteni
2018. ápr. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik hagyd el. De nem kényszerítheted tudatmódosító vegyszerek bevételére. Amúgy azok a szarok nem is használnak.
2018. ápr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem hagysz neki időt, hogy kiderüljön használ-e a pszichológushoz járás? Addig pedig támogasd, segítsd, hogy jobban legyen, ne pedig hátráltasd őt.

Attól még, hogy édesanyáddal rossz tapasztalataid vannak, nem biztos, hogy a barátnődnek használna a gyógyszer, a pszichoterápia pedig nem. Ha nem tudod elfogadni, hogy ő így döntött a kezelésével kapcsolatban, akkor pedig engedjétek el egymást.

2018. ápr. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hű, de klassz szitu lehet, mikor mentális beteg vagyok, és a párom ordibál velem, hogy szedjek agysejbontó gyógyszereket, csak mert neki szr volt a gyerekkora. Főnyeremény vagy, barátom.
2018. ápr. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!