Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy vegyem rá a férjemet a...

Hogy vegyem rá a férjemet a baba-témára? Hagyjam abba a gyógyszert a tudta nélkül?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, május óta vagyunk házasok (a férjem 38 éves).

Anyagilag nem jelentene gondot, itt van a hatalmas ház, nincs semmilyen hitelünk és jól is keresünk (én jogász vagyok, ő vállalkozó).


8 éven át voltunk szeretők, 2 éve élünk együtt.

Mikor összeköltöztünk, felhozta, hogy legyen gyerekünk, de akkor még nem volt meg a szakvizsgám, dolgozni szerettem volna és nem éreztem az égető vágyat egy baba iránt. Viszont már akarom és nem 30-31 évesen szeretném az első gyerekünket...


A legjobb barátnőm azt tanácsolta, hogy ne szóljak a férjemnek arról, hogy nem szedem már a fogamzásgátlót, mert úgysem adná be a válópert egy nem tervezett baba miatt, főleg, hogy már régebben ő akarta.

De ez nem túl aljas?


2017. nov. 12. 14:59
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
84%
De aljas lenne. De mit vártunk valakitől, aki 8 éven át szerető volt...
2017. nov. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom te se várod el hogy őszinte legyen veled igaz? Bár annak a pasinak mindegy, aki megcsalta a feleségét..ha egyedül is el tudod tartani a gyereket miután téged is megcsal, hajrá.
2017. nov. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:
Nem, mintha sok közötök lenne hozzá, de én voltam az, aki párkapcsolatban élt.
2017. nov. 12. 15:06
 4/53 anonim ***** válasza:
100%
Nem tenném. Bár szerető se lennék. Talán akkor akart, már nem akar. Inkább tedd rendbe hogy miert lehet ez. Különben hanar egyedül találhatod magad.
2017. nov. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
99%

Attól hogy te terhes leszel, ő nem akar majd jobban gyereket.


Egy kalap kakit nem ér a házasságod, hogy ha azt se tudod megbeszélni vele, hogy mikor jöhet a közös gyerek.

2017. nov. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
98%

"Nem, mintha sok közötök lenne hozzá, de én voltam az, aki párkapcsolatban élt."


Ja az mas...varj, nem. Kár volt belemenned a szerető témába. De ha az belefért az értékrendedbe hogy hosszú évekig csald azt aki a társad volt nem gáz a titokban becsapva a tarsadat teherbeesni sem. Te tudod neked belefér-e. Szerintem normális ember nem fog arra biztatni hogy ez jó ötlet. De a tiéd a döntés. Megkérdezted nár mi változott amiért most már nem akar? Jó lenne megtudni az okát.

2017. nov. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezed meg tőle, hogy mit szólna egy gyerekhez?
2017. nov. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:

Az az oka, hogy az egyik párnak a baráti társaságunkból a gyerekek miatt ment tönkre a házasságuk...

Vagyis eredetileg egy gyereket akartak, de a nő újra terhes lett, ikrekkel. A terhesség alatt is voltak gondok, a nőnek végig feküdnie kellett, így a férjére maradt a munka mellett a gyerek és minden más is, két hétre külön is költözött. Miután megszülettek a lányok, három hónapig próbálkoztak azzal, hogy helyrehoznak mindent, de nem sikerült és most éppen a válás közepén vannak. A férjem pedig attól tart, hogy egy baba a mi kapcsolatunknak is ártana, eltávolodnánk egymástól.

2017. nov. 12. 15:19
 9/53 anonim ***** válasza:
80%

Csaltad az előző pasid és még jogász is vagy. Nem, tőled nem túl aljas, hanem full természetes :-)


Jó nagy marha a férjed is...

2017. nov. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
87%
Nem te vagy az a jogász aki prosti is véletlenül? Mert az értékrendetek megegyezik. Figyi, ha a férjed nem akar gyereket, feküdj le mással, abban úgyis nagy gyakorlatod van és csináltasd fel magad..értékrended úgyis a béka feneke alatt.
2017. nov. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!