Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kulon unnepeltek, ez baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

En tovabbkepzesen vagyok es nagyon nehez, hogy tavol kell lennem par hetig a szuleimtol, baratomtol es mindentol. Ezert minden uzenet, hivas jol esik. Az en nagyszuleim es szuleim mindig megvarjak, amig a baratom is raer unnepelni, ha szuletesnap vagy nevnap van es egyutt lehetunk, olyan napra tesszuk, amikor egyutt lehet a csalad. En hetvegere hazamegyek es mindig vissza is jovok a kepzesre. Most viszont a baratomek kulon unneplik egy csaladtagjat es nekem rosszul esik, mert mi mindig megvartuk ot, el is szoktuk napolni, ha valakinek nem jo az adott idopont. Engem viszont most kihagytak. Es ugye igy a mai napon nem is nagyon tudunk mar beszelni.

Ti ezt zokon vennetek, rosszul esne nektek vagy ne is emlitsem neki?



2018. ápr. 18. 20:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
82%

Lehet, hogy a következő hétvégén meg megint lesz valaki, akinek nem fog megfelelni, akkor ilyen esetben mikor fogják megtartani az ünnepséget, majd csak nyáron, mikor mindenki ráér? Nem lehet mindig mindenkihez alkalmazkodni.

Mi is egyekszünk úgy megoldani az ünnepségeket, hogy mindenki ott legyen, de van úgy, hogy nem lehet elhalasztani és van, aki nem tud ott lenni. Szóval nem, én ebből nem csinálnék ekkora ügyet. Majd a következő ünnepségen ott leszel.

2018. ápr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Szulok vannak, a baratom es a testvere plusz a parok, tehat plusz ket fo. Egymastol egyebkent nem lakunk messze, szoval ez nem kifogas. Nekem fura, hogy nem varjatok meg az unokatestvereket vagy ferjeteket, felesegeteket, vojeloltet, tok mindegy. Mindenki a csaladhoz tartozik es egyutt unneplunk. Nem elvaras, ez a mi csaladunkban es a kornyezetunkben igy termeszetes. Csaladtagok, tehat a csaladhoz tartoznak, magyarul a csaladi dolgokban benne vannak. Mi csak maximun szulokkel es nagyszulokkel unneplunk. Kis csalad :) Azota kiderult, hogy csak a napjan a gyerekek felkoszontottek es hetvegen lesz a nagyobb osszeroffenes, amikor mindenki raer :) Szerencsere nem csak a mi csaladunk csaladcentrikus :)
2018. ápr. 19. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!