Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, titeket ez elriasztana/m...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket ez elriasztana/mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy miután letettem a jogsit, nem volt pénzünk, hogy kocsit vegyünk nekem, apa meg állandóan használja a sajátját. Szóval kitaláltam, hogy veszek magamnak egy Wartburgot, és azt feltuningoljuk apukámmal. Kifényeztük, összeguberáltunk mindenféle színes üléseket bele, belülre mindenféle képeket raktunk (kollázs-montázs szerű), stb. Tehát elég jól néz ki, legalábbis nekem tetszik, meg a barátaimnak is. De nem tudom, mennyire vesztek komolyan egy olyan lányt, aki egy ilyen színes, "régi" autóból szállna ki. Ez a kérdés.

18/L


2010. jún. 12. 23:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
aki ezért elítélne, az nem normális...
2010. jún. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%

Én nem szeretem ha nő vezet :S

Ha megyünk valahova bnőmmel, sose engedem hogy vezessen, ha az ő kocsijával is megyünk. De szerintem egy kicsit gáz.

most akarok venni egy használt volkswagen-t (nem tom hogy jól írtam e le), és az egész 750 ezer. ha van munkád és szállásod akkor semmi nem akadályozna meg a megvételében

2010. jún. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

hát gyorsulási versenyre lehet nem engedném hogy elvigyél, de nem hiszem hogy ez annyira zavaró lehetne.

a hondám most reccsent meg amúgy és nekem sincs pénzem szóval lehetnék az első pasi akit felszedsz, házam van, de az nem dől össze ígérem :D:D

2010. jún. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha fel tudjátok tuningolni apukáddal, akkor miért nem valami "újabb régit" veszel meg? Pld. egy twingo, vagy egy ford ka... ?
2010. jún. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyáltalán nem! Ez egy picit ilyen hippi gondolkodás persze a legjobb értelemben! Nagyon stílusos szabad gondolkodású egyéniség vagy, ez nagyszerű! Ngyon sok sikert hozzá!
2010. jún. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Miután motorpárti vagyok, nem jön rosszul mellém egy olyan csaj, aki kocsit is tud vezetni. :D


Az meg, hogy egyedi a csaj, szerintem egyáltalán nem lehet hátrány.


20F

2010. jún. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kicsit olyan Pa-Dö-Dö-s feeling lenne, nem? :)
2010. jún. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Nem, egyáltalán nem! Nekem is egy Cagiva Mito motorom van ( mondjuk az nem kocsi ) 1990-enes, de mindíg megbámulják/megbámulnak az utcán. Szóval nem. Meg ha tényleg szerelmes lesz beléd a nagy Ő akkor nem az fogja érdekelni hogy milyen kocsid van. =) Sok sikert!
2010. jún. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Jééézusom!!!

Remélem, nem a baráti köröd miatt tetted fel ezt a kérdést...

Aki ez alapján elitél, vagy emiatt rosszallóan néz Rá, annak sose adj a véleményére!

Az emberek sajnos felszínesek, de szerencsére nem mindenki az!

Oké, hogy régi az autó, de nem az a lényeg!

Tisztességesen jutottál hozzá, és ez az, ami igazán számít!

2010. jún. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

vegyél egy olyan táblát hogy "régi de legalább ki van fizetve" :D

amugy sztem senki nem az miatt fog veled lenni ;)

jo tuningolást :P

2010. jún. 13. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!