Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez szakító ok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A párom ma elment találkozni egy haverjával. Úgy volt, 9-kor jön. Viszont már két napja nem éreztem jól magam, így el kellett mennem az ügyeletre. Mivel a párom nem tudtam elérni (sokszor előfordul, ha haverozik), így egyedül mentem el a dokihoz. Megvizsgált, beutalt a sürgősségire vakbél gyanúval. Mivel a párom nem tudtam elérni, a barátnőmet hívtam, aki el is jött értem. Közben megérkezett a párom félrészegen. Mondta, utánam hozza az anyukája, le kell tennie a biciklit. Már eltelt egy óra, ő nem érkezett meg a kórházba...felhívtam anyukáját, ő nem is tudott semmiről.. Egész este hívtam a párom és nem tudtam elérni. Hálistennek hazaengedtek pár óra múlva, jöttünk hazafele és megláttam, hogy az egyik bárban van. Természetesen összevesztünk, egyszerűen nem értem, hogy képes valaki nyugodtan inni ilyen helyzetben és fel aem veszi a telefont...?! Ismerem az üzletvezetőt, elmondta, a párom egész este rólam beszélt, mennyire aggódik és reggel bejön a kórházba ha benn tartanak stb. De nem értem, akkor miért nem hívott fel vagy vette fel a telefont... Jelenleg úgy gondolom, hogy szakítanom kellene, de ha azt nem is, mindenképpen egy pár napig nem beszélni vele. Közel 5 éve vagyunk már együtt. Én 26 ő 30.
2018. ápr. 21. 02:40
 1/10 anonim ***** válasza:
14%

Lélekben veled volt, ő meg nem akart félig ittasan bemenni hozzád a kórházba mint valami kocsmaszökevény.

Az üzletvezető meg igazat mondhat, részeg ember nem hazudik.

2018. ápr. 21. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Ez egy alkesz phasz. Raadasul hazudik es masnak sir, ahelyett, hogy abbahagyna a pialast es megprobalna kijozanidni.



Amugy milyen a kapcsolatotok?

2018. ápr. 21. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%

Ez messze nem szakitook.


Azert meg a nevelededre szorula pasid.

N/35

2018. ápr. 21. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem szakito ok, de egy fejmosast meger siman.
2018. ápr. 21. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Tudom, itt mindenkit lecsesznek aki szakítást javasol, de a helyzet az, hogy az alkoholizmussal szemben mindenkinek más a tűrőképessége. Ha ez egyszeri eset volt, nem szakító ok. De ha gyakran előfordul, akkor bennem azért felmerülne, hogy most már mindig így lesz? Nem számíthatok rá, mert ha szükségem van rá, ő pont részeg, vagy ivott már így nem tud jönni, segíteni stb? Majd amikor szülök,akkor is ez lesz? Nem, nekem nem kéne ilyen pasi. És meglepődnék ha ez egyszeri eset lenne, mert ez tipikusan egy alkoholista viselkedése, van a családban, tudom.
2018. ápr. 21. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszeri alkalom, akkor max. fejmosás, de ha rendszeresen issza le így magát, akkor nálam szakító ok lenne. Alkalmanként belefér az italozás, mértékkel, de egy alkoholistával vagy olyannal, aki épp abba az irányba tart, nem tudnék közös jövőt tervezni.
2018. ápr. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért minimum,hogy fel kellett volna hívnia,akkor is ha nem akar ittasan bemenni. A másik,hogy ha aggódom én nem tudok felszabadultan iszogatni.

Én nem mondom,hogy emiatt szakíts,de nagyon alaposan el beszélgetnék vele és megmondanám,hogy most haragszom,úgy akár ki is engesztelhetne valamivel (nem ajándékra gondolok).

És azt is elmondanám,hogy ha még egy ilyen húzása van azt nem fogom tűrni.

2018. ápr. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
En kicsesznem, nem sullyedek egy bizonyos szint ala, a barban rolam reszegen magyarazo szanalom, akire meg szamitani se lehet, meg mar boven ez alatt van.
2018. ápr. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

Hát nekem ez szakító ok lenne. Vagy legalábbis erősen elgondolkoznék, hogy van-e értelme több odőt invesztálni ebbe a kapcsolatba.

Azért most kaptál egy képet arról, hogy a "bajban" mennyire nem számíthatsz rá. Hazaér, nem vagy ott, kiderül, hogy kórházban vagy, ő azt igéri bemegy hozzád az anyukájával, akitől aztán megtudod, hogy még csak fel sem hivta. Nemhogy felhívna téged, hogy mégsem megy, még a telefont se veszi fel Neked! Tehát nem elég, hohy sz.rul vagy, még utána is idegeskedhetsz, hogy mi történt, miért nincs ott, ha már azt igérte. Aztán mint kiderült, ahelyett, hogy hozzád sietett volna, inkább visszament piálni. Hát nálam ez kritikán aluli viselkedés. Pláne egy 30 éves embertől 5 éves kapcsolatban.

Én ezt nem hiszem, hogy le tudnám nyelni. Felteszem más dologban is megmutatkozott mar azért, hogy sz.rik a fejedre, csak nem volt ilyen éles a helyzet.

Te ismered a kapcsolatotok további részleteit, gondold át az egészet. 26 éves vagy, lassan körvonalazódni fog a családalapítás terve, biztos, hogy ő rá a megfelelő személy?

2018. ápr. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk ez úgy működne, hogy ilyen esetben még a munkából is eljött volna/elmentem volna. Ebből kiderül mit gondolok a "párodról".
2018. ápr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!