Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legjobb barát. Vajon ő mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barát. Vajon ő mit érez? Mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy fiúbarátom, akire már jó ideje nem csak barátként tekintek. Mindenhová együtt megyünk, kitaláljuk egymás gondolatát, az utóbbi egy év összes emléke összeköt... ő tud a "pasiügyeimről", azaz kavarásaimról, stb, de ő sosem beszél az ő ilyen dolgairól... Valakibe szerelmes szerintem, ezt msn kiírásokból valahogy megállapítottam... Amikor megkérdezem, hogy mi ez a nagy titok, nem válaszol, "hülye lennék elmondani", vagy "nem mondhatom el" a válasz. Rengeteg "konfliktus" volt köztünk, abból, hogy mi mik is vagyunk egymásnak, szivatott is azzal, hogy belé vagyok esve, én persze tagadtam, és eljátszottam a rideget. Azóta is igyekszem játszani, de olykor nem megy... Ő pedig igazából folyton keresi a társaságom, és mostanában sokszor utal dolgokra, de egyáltalán nem egyértelműen... én már nem tudom mi van... nagyon szeretem, mégis meg kell játszanom folyamatosan ennek az ellenkezőjét, mert féltem a barátságunkat... mit érezhet? egyszer így viselkedik, egyszer úgy...
2010. jún. 13. 00:46
 1/6 anonim válasza:
Hát szerintem ha azt érzed h már nagyon jó barátod és nem akarod elveszteni akkor inkább a barátság , de ha rádmoccan és te nem tudsz ellenélni és úgy érzed h ez helyes akkor nyilván viszonozd de tisztázd vele ha valami rosszul sülne el akkor a barátság az marad.
2010. jún. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A leírásodból ítélve ez már nem barátság. Már jó ideje kerülgetitek a forró kását. Már soha nem lesz olyan mint amikor még "csak" barátok voltatok. Szóval hajrá.


üdv

2010. jún. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ugyanez a szitu:) 3 hónapja járunk...beszéljétek meg.
2010. jún. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem búza, mert férfi-nő barátság nem létezik.
2010. jún. 13. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fiú-lány barátság ritkán müködhet, valaki mindig többet akar... lehet beléd szerelmes :)
2010. jún. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ugyanígy voltam...egy ideig adtam a jeleket, semmi válasz...aztán meguntam, de már nem bírtam barát viszonyban lenni vele, azóta ha csak lehet, kerülöm a társaságát...nem szabad engedni, hogy szivassanak...19/L
2010. jún. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!