Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bizzak benne újra?

Figyelt kérdés
Párom, akitol van mar egy 3 eves kislanyom es most vagyok varandos a kistesoval, kiderult,hogy egy masik csajjal beszelgetett messengeren(akit nemreg ismert meg egy boltban) de mindent kitörolt hogy en ne lathassam. Ez mar megy egy ideje de en csak most jöttem ra mert mindig kitörolte. Nagyon merges lettem, hisz honnan tudjam miert torolte ki es mirol beszelgetett vele ennyi ideig? Nagyon megbantott, persze allitasa szerint csak barati beszelgetes volt nemreg ismerte meg ezt a nőt és nincs abba semmi hogy elkezdtek beszelgetni. De szerintem viszont igy mar van benne valami hogy ki is torolt mindent. Megkertem igerje meg hogy nem fog vele többet beszelni de nem tul meggyőzően mondja. Inkabb meg van sertodve hogy en ez miatt balhezok. Az utobbi idoben par honapban amugy is azt ereztem hogy elhanyagol, mindenre hivatkozva faradt stb... nem keresi a tarsasagom elvonul mikor hazajon, ha valamit szova teszek az neki csak hiszti. Nem torodik azzal hogy ez engem mennyire bánt ,hogy a hatam mögött csinalta ezt mikor itt vagyok amugy is terhesen. Ugy erzem nem tetszek mar neki nem dicser soha, erre mindig azt mo dja hogy a fellegekben elek, mar ennyi ev utan (8ev) mar nem kell udvarolni se kedveskedni. En elhiszem hogy faradt, 2 munkahelye van, de arra faradt hogy este ha hazajon adjon egy puszit vagy kicsit megoleljen, hozzam érjen, hogy kimutassa nekem hogy szeret?Ez olyan nagy keres?Es most ez a nő is,csak azon agyalok vajon mi lehet kettojuk kozott miert torolte ki a beszelgeteseket. Meg az is zavar, hogy bevallotta hogy elmeselte enneke a nonek hogy koztunk mostamaban nincs minden rendben, sokat veszekszunk stb. Meg meg ki tudja miket mondott neki. Nem tudom hogy mit csinaljak, hogy higyjek neki ujra, vagy hogy erjem el hogy ujra torodjon velem mint regen?
2018. ápr. 21. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
40%

Bocsánat, a kukacoskodásért, nem terhes vagy! Várandós, állapotos, áldott állapotú... stb egy pici nem teher, hanem áldás :)

A véleményem erről az, hogy manapság nagyon sok embernek semmi kötelességtudata.. van már egy gyerkőc és jön a következő... mit gondol, ha mással összejön, akkor az neki tökéletes? az jobb? mindenkinek megvannak a maga hibái amikkel együtt kell szeretni.

Elég nyilvánvalónak tűnik, ha már titkolózik, akkor van mit, nem megcsalásra gondolok, de egész biztos írt neki olyat ami szerinte se fért bele, ezért törtőlte...

Fel kell benne ébreszteni a kötelességtudatot, hogy férfi, és családja van, viselkedjen aszerint, nem 17 éves tini, hogy ilyeneket csináljon......

2018. ápr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha kitörölte, akkor annak oka van. Egy sima ártalmatlan beszélgetést nem szokás rejtegetni. Itt valami nem kerek a részéről.
2018. ápr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elso valaszolo! Es hogyan ebreszthetnem fel benne, igy is annyit jartatom a szamat es neki mindez csak hiszti es sipargas pedig csak a problemakat szeretnem megbeszelni. Nem tudom hogy kellene tudtara adni hogy ez igy nagyon nem jo.
2018. ápr. 21. 14:07
 4/10 anonim ***** válasza:
14%

Megismert egy új embert és beszélget vele, te pedig erre féltékenységgel és gyanúsítgatással reagálsz. Nem lehet, hogy azért nem beszélt erről mert, nem tudsz felnőtt nő módjára viselkedni? Ha csak az időjárásról írogattak volna te arra is féltékeny lettél volna, nem csoda, hogy törölte az üzeneteket. Végül pedig még meg is tiltod, hogy beszélgessen egy másik nővel. Én mindenek előtt a saját viselkedésemet gondolnám át, hátha okot adtam a titkolózásra.


Az nem jó, hogy hagyja ellaposodni a kapcsolatotokat, le kell vele ülnöd és felnőtt módjára meg kell értetned vele, hogy még 8 év után is szükséged van az intimitásra, ha normális férfi akkor ezt meg fogja érteni. Viszont az intimitás két emberen múlik, neked is tenned kell érte nem csak elvárni azt, a hiánya esetén pedig csak panaszkodni, hogy neked jól esne.


Lehet, ha egy kicsit kevésbé lennél számon kérő és követelőző, jobban beavatna az életébe, akkor pedig meg tudnál benne bízni.

2018. ápr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ezt eleg rosszul látod utolsó. Nem az a baj hogy beszelgetett vele es nem is az hogy megismerte, en is sok embert ismerek meg eletem folyamán, es neki is volt mar hogy nőkkel beszelgetett Facebookon es egyszer sem veszekedtem miatta. Most az volt a baj, hogy kitorolte , eltitkolta. Es szerintem van jogom tudni hogy miert csinálta.
2018. ápr. 21. 14:24
 6/10 anonim ***** válasza:
43%

Még szép hogy van jogod... felnőtt emberekről van szó, nem tini problémákról.

Hát ha ő a másik nőnek már elmondta, hogy szerinte se jó így, akkor egyre gondoltok. Sajnos azt nem tudom hogy kelthetnéd fel az érdeklődését annyira, hogy hallgasson rád, vagy megbeszéljétek, nem érthető ennyiből, hogy mi az ami miatt nem vesz elég komolyan, mintha nem fogná fel, hogy a gyermeke anyjáról van szó, a világ legszebb dolga ez. Viszont az is biztos, ha a problémákat túl sokat emlegetitek anélkül, hogy jutnátok valamire, az olaj a tűzre, a békesség nagyon fontos, higgadtan, nyugodtan beszélni mindig, nem szurkálni a másik felé, akkor sem ha ő odaszúr, nyugodtnak kell maradni, vagy nyelni egyet és elengedni majd aztán beszélni, így talán nem hisztinek fogja fel, de ehhez kitartás kell.

2018. ápr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

"Bocsánat, a kukacoskodásért, nem terhes vagy! Várandós, állapotos, áldott állapotú... stb egy pici nem teher, hanem áldás :)"



hehe


hol élsz te?

most mondta el, mi folyik otthon.


a terhes szó használata nagyon is idepasszol.

2018. ápr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

sajnos van aggódni valód kérdező.

velem is megtörtént ez, 1 éven át beszélgetett (flörtölt) így velem valaki, miközben kapcsolata volt, és ugyanezeket a panaszkodós dumákat levágta.


alapból ott kezdődik, hogy nem dumálgatunk vadidegen nőkkel, ha családunk van, tehát a párod már itt elbukott-


ha kitörölte, akkor biztos lehetsz benne, hogy olyan dolgokról volt szó, amik átléptek már egy határt.


ha ismerd a nőt, írjál rá face-en, hogy ne dumálgasson a pároddal, éppen gyereket vársz tőle.

2018. ápr. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ennem a kapcsolatnak lőttek. Ő tojik rád meg úgy az egész kapcsolatra. Aki nem akar változni azt sehogy nem fogod tudni megváltoztatni. Nem fog neked kedveskedni nem lesz olyan mint régen mert felőle ezek az érzések elmúltak. Keresi a kalandot az újat. Valamit biztosan titkol de nem hiszem higy meg fogod tudni mi az. Sőt tovább fog vele beszélgetni.
2018. ápr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7# mi az hogy hol élek? A Földön, a két lábamon :)

A gyerek mindig az első, bármilyen is a két szülő gondja baja, ha gyereked van, akkor az mindig ő az első és nem a saját problémáid... NEM A GYEREK TEHER, hanem a szülők saját gondjai nekik a teher, amiről az a pici nem tehet!

2018. ápr. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!