Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Észrevettem, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettem, hogy a barátom csinált egy képernyőfotót egy masik lany fenekéről facebookon ( ismerjük mindketten a lányt) és elküldte a egy barátjának, tetszését kifejezve a kép iránt. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A barátomnak nem szóltam erről semmit, hála Istennek higgadt tíipus vagyok, de nem tudom mit gondoljak :/. Szerintetek ez normális, ne szóljak neki semmit?

2018. ápr. 21. 14:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%

Próbáld ki fordítva, küldözgess mások farkáról fotókat a barátnődnek a tetszésed kifejezve és meglátod hogy kell reagálni.


Nálam tuti lapát.

2018. ápr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
22%

Jó volt a csaj feneke? Akkor nincs gond. Ha nem, akkor rossz a barátod ízlése.

Ne gondold azt, hogy aki kapcsolatban van, az vakságot fogad. Te is megnézel jó alkatú srácokat, bejönnek, de nem jössz össze velük. Felesleges ezt túlbonyolítani.

2018. ápr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát jó, kb mint az enyém :))). Hát nem kell vakságot fogadni, de legalabb ne küldözgetné, s mondaná, hogy jó féle...
2018. ápr. 21. 14:37
 4/16 A kérdező kommentje:
Tény, hogy rosszúl esett.
2018. ápr. 21. 14:38
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az első véleményét osztom, bár nálam ez azért nem lenne szakítóok. Te is csinálj képernyőfotókat jó testű félmeztelen pasikról és küldözgesd a barátnőidnek. Meglátjuk, mit szólna.
2018. ápr. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Ugyan már#2. Biztos jó dolga van a párodnak, ha szted ez totàl rendben van. Kérdező :én nem mennék ilyen jàtszmàkba bele, ha ő is akkor én is. Ez nem vezet jòra, akkor ebből még taktikàbòl fog kiàllni ez a kapcsolat? Eléàllnék, hogy ez most komoly és komolyan nem lehetne ezt ùgy, hogy én ne legyek ott ne tudjak róla, vagy még jobbat tudok ha én tisztelem annyira, hogy nem csinàlok ilyet akkor esetleg ő is, akàr milyen jó seggem van. Szerintem ez lenne a legcélravezetőbb
2018. ápr. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, haverka előtt kell nyomni a bunkó cigánygyerek stílust.
2018. ápr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Eszemben sincs belemenni ilyesmibe, ez nem megoldás.

Ha hisztis lennek akkor már rég neki ugrottam volna a barátomnak...kérdésekkel bombazva. Én csupán kíváncsi voltam, hogy mas hogy vélekedik egy ilyen helyzetről.

2018. ápr. 21. 16:02
 9/16 anonim ***** válasza:
26%
#6: Ha nincs valakinek jó dolga velem, akkor nem velem van. Pontosan mire célzol, miért ne lenne velem jó dolga?
2018. ápr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
10%
Mi ezzel a probléma? Meg akarta mutatni a haverjának, mert gondolta, hogy tetszeni fog neki. Ennyi.
2018. ápr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!