Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én szeretnék babát, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szeretnék babát, de a párom még nem szeretne. Mit tegyek? (bövebben lent)

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, és amióta a rokonságban van egy kisbaba azóta én is szeretnék egy babát. Tudom ez hülyén hangzik, de feltudnám nevelni, semmiben nem lenne hiánya stb. A párom 25 éves de ő még nem szeretne. Mit tegyek? Várjak még? Vagy hülyeségre gondolok. Kérlek segítsetek, mert nem tudom mit tegyek.
2010. jún. 13. 10:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez azért szerintem nem így megy, hogy láttál egy babát és most te is szeretnél. Pár évet még bőven várhatnál :)
2010. jún. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Formabontó 5let, de beszélj a pároddal. Pl. ilyeneket jó lenne tudni, hogy mikor akar, akar-e. Nyilván ennek függvénye, hogy kell-e másik pasit keresned.

Btw, összeházasodtatok már? Csak mert szerintem a gyerek jóval nagyobb elkötelezettség, mint egy házasság, szóval ha még a lagzi sem volt meg, akkor eléggé megértem a pasid. Egyáltalán, mióta vagytok együtt?

2010. jún. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Elsö válaszolonak annyi lenne a hozzá füzésem, hogy már rég megfogalmazodott ez bennem, hogy babát szeretnék. Csak most hogy láttam a picit így mégjobban elöjött ez az érzés bennem.

2 válaszadónak pedig még lagzi nem volt. 1,5 éve vagyunk együtt, és majd akkar gyereket csak nem az elkövetkezendő pár évben:S

2010. jún. 13. 10:26
 4/10 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek:

Nem, semmi nem fogalmazódott meg benned, fellángolás, ennyi, majd 10 év múlva visszatérhetsz a témára.

S mindenki más is így gondolja, legfeljebb körít hozzá még okosságokat!

2010. jún. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tudom mit érzel. Én 21 leszek, és én is már babát szeretnék. Illetve érzem belül, hogy milyen jó lenne, meg tudnék róla gondoskodni stb. De nekem nincs pasim...

Körülöttem mostanában csomóan szülik sorra a gyerekeket, igaz hogy a családban én vagyok a legfiatalabb, mert átlagban 25-35ig vannak a nők, szóval hozzájuk képest még nem vagyok lekésve, de akkoris...

Tanulsz még, szeretnél a későbbiekben? Dolgozol már? Anyagilag megengedhetitek magatoknak? Ezek azért elég fontos dolgok...

2010. jún. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Élvezd még az életet, majd ráérsz még szülni. :)

A gyerek 24 óránál is többet igényel, hidd el, kell még neked a nyugi. :)

2010. jún. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Már nem tanulok, de ha netán ugy alakul akkor szeretnék. megengedhetnénk magunknak anyagilag is.
2010. jún. 13. 11:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Akiknek akkor kell baba ha a rokonságában vagy baráti körében születik egy azok csupán irigységből akarnak babát hogy nekem is legyen már egy. Az nem így működik. Egy baba nem egy háziállat. Ahhoz nagyon sok minden kell, és akik egyből fejest ugranak az ilyenbe azok többsége azon veszi észre magát hogy a párjuk ott hagyja és egyedül nevelhetik vagy tovább adják a szülőknek hogy ők gondozzák míg én tanulok meg dolgozok.
2010. jún. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Basszus... 19 éves vagy és másfél éve jártok CSAK! Bár ezt te nem tudod felfogni, ahogy egy 15 évesnek se tudod megmagyarázni, hogy miért éretlen...
2010. jún. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyszer az esküvőről kellene beszélnetek... Ha megvolt,csak aztán a baba. A párod szerintem fél a felelősségtől,ne siettesd. És gondold át alaposan minden apró részletét egy baba gondozásának. TE KÉSZEN VAGY? Amúgy pedig ha mégis 19-20 évesen vállalnál babát,annyi benne a +,h jobban meg fogod őt érteni később,és talán közelebbi kapcsolatotok lehet. De ez persze nem törvényszerű,mert sok mindentől függ...
2010. jún. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!