Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek belefér ez egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek belefér ez egy alakúló félben lévő kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Van egy alakulóban lévő kapcsolatom,viszont felmerültek problémák.A pasinak van egy ex barátnője akivel 3 évig volt együtt és szoros barátság alakúlt ki ezután közöttük (együtt járnak moziba,bulizni,vacsorázni, a pasi az exe egyetemi órájára is néha be jár).A pasi a hétvégét nálam töltötte és miután hazament elment az exével vacsorázni.Engem ez eléggé zavar viszont nem tudtam ,hogy hozzam fel neki ,hogy ne féltékenységnek vegye.Szerintetek ez mennyire normális?
2018. ápr. 22. 19:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem fer bele, se alakulo kapcsolatba, se semmilyenbe, ott kene orokre kukazni az exet, ahogy elkezd egyaltalan randizni valakivel. En elfelejtenem az illetot, bucsuzaskepp elmondanam neki, hogy mi volt az ok, de nem erolkodnek olyannal, akinek ez nem evidens.
2018. ápr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
92%
Nekem sem tetszene. Ha együtt lesztek akkor majd közös program keretein belül kell jópofizni, mert ők barátok??? Nah nee. Én most elmondanàm neki a nem tetszésem...
2018. ápr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez valakiben komolyan felmerül, hogy belefér-e? :D K*rvára nem, jézusom...
2018. ápr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt. Alakult köztünk valami, aminek azóta vége (igaz, nem emiatt), de ő azóta is jóban van az exével és közös programokat csinálnak. Ami vicc, hogy még szakítás után 1 évvel is együtt laktak, amikor köztünk volt ez a valami... Aztán a csaj elköltözött, de most megint visszaköltözött hozzá... Pedig nem jöttek össze újra.
2018. ápr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez nagyon nem férne bele, az ilyenek még nem tetták túl magukat az előző kapcsolatukon, tapasztalatból írom. Randiztam hasonló pasival, mondjuk ő kígyót- békát kiabált a csajra, de ettől függetlenül rendszeresen írogattak egymásnak facen :D. Az i-re a pontot az tette fel, amikor bevallotta, hogy a születésnapja estéjén tök véletlenül a kedves exe beugrott hozzá felköszönteni egy üveg pezsgővel. Aha, nyilván csak barátilag elpezsiztek este :D. Én a helyedben pattintanám ezt a palit, és őszintén megmondanám az okát.
2018. ápr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az apró jelek, hogy itt valami gáz van/lesz. Még éppen időben kaptad meg.. Szakíts! Velem is hasonló volt, de nem figyeltem a jelekre, aztán egyre jobban beleszerettem, és kiderült, hogy az exét kúrogatja, aztán az is kiderült, hogy valami távolibb rokona is a csaj....23L
2018. ápr. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon gáz. Mondom ezt úgy, hogy egyik exemmel kifejezetten jó a kapcsolatom, de eszembe nem jutna vele kettesben vacsikázni meg mozizgatni... ha erre vágynánk, minek szakítottunk volna? :D

A helyedben elbeszélgetnék vele.

2018. ápr. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem nem fér bele.

De ez relativ. Saját magad kérdezd meg, ne idegeneket, és ha te úgy érzed ezt igy nem tudod tolerálni és elfogadni akkor ne kényszeritsd bele magad.

2018. ápr. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy fér bele.

Ilyennel jobb nem kezdeni, hagyd a francba még csírájában.

2018. ápr. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
45%
Érzelmi analfabéta vagy kedves kérdező. Szerintem csak unatkozol azért írtad ki ezt a kérdést, melyre a válasz nyilvánvaló? Vagy csak a GYIK üzemeltetője fizet ezért? Röhögök komolyan :DD
2018. ápr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!