Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek belefér ez egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek belefér ez egy alakúló félben lévő kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Van egy alakulóban lévő kapcsolatom,viszont felmerültek problémák.A pasinak van egy ex barátnője akivel 3 évig volt együtt és szoros barátság alakúlt ki ezután közöttük (együtt járnak moziba,bulizni,vacsorázni, a pasi az exe egyetemi órájára is néha be jár).A pasi a hétvégét nálam töltötte és miután hazament elment az exével vacsorázni.Engem ez eléggé zavar viszont nem tudtam ,hogy hozzam fel neki ,hogy ne féltékenységnek vegye.Szerintetek ez mennyire normális?
2018. ápr. 22. 19:56
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
Érzelmileg alulvezerelt vagy.
2018. ápr. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Az ő kapcsolatuk nem ért véget illetve ha igen akkor most folytatódik. Mindketten vonzódnak még mindig a másikhoz és ez úgy is fog elsülni(vagy már elsült). Mondjuk aki nem tök idióta az ha alakul egy új kapcsolata akkor magától rájön, hogy az exet mellőzni kell. Még ha jó is marad a kapcsolatuk van egy határ.

Magyarázza már el nekem a pasid, hogy lehet csak barátként nézni valakire akit nemrég még évekig döngettél? Hogy lehet az, hogy pont ők ketten a legjobb barátok? Vagyis a pasidnak nincsenek jobb pasi barátai az exének meg csajok? Nem bírnak elszakadni egymástól ez nyilvánvaló. Akkor meg legyenek eggyütt.

2018. ápr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
51%

Szerinted alakúl csak vagy a pasi szerint is lehet köztetek kapcsolat? Alakúl alatt mit értsünk?Randizgattok vagy rendszeres szex? Haverjainak/szüleinek bemutatott már?

Azt leírtad a másik lánnyal mit csinál,az alapján olyan,mintha te zavarnál be nekik...-nem rossz szándékból ìrom.

Ki kivel szakîtott? Lehet csak veled akarja a lányt féltékennyé tenni.

2018. ápr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is jóban maradtam az egyik exemmel, de nálunk ez kimerül abban, hogy ha találkozunk valahol, akkor adunk egymásnak 2 puszit, dumálunk 5 percet és mindenki megy a dolgára. Kedvelem mint embert, de eszembe sem jutna elmenni vele vacsizgatni meg moziba...szerintem ez semmilyen kapcsolatba nem fér bele.
2018. ápr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyértelműen túl sok. Én a helyedben rövidre zárnám a sráccal a dolgot, mert ha ilyen korán már megkérdőjelezem, hogy mennyire megbízható, akkor ebből semmi jó nem fog kisülni.
2018. ápr. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!